گوناگون

اصلاح‌طلبان معتقدند تا روز آخر باید از روحانی حمایت کنند

مرتضی حاجی گفت: تا جایی که من از مجموعه اصلاح‌طلبان برآورد کردم، طیف غالب به معنی اکثریت قوی، نه اکثریت ضعیف، بر این باورند که باید دولت را تا روز آخر حمایت کرد و هر کاری از ما ساخته است برای کمک به دولت باید انجام دهیم بنابراین عبور از آقای روحانی در این شرایط به هیچ وجه به مصلحت کشور دانسته نمی‌شود….
به گزارش ایسنا، مرتضی حاجی با بیان اینکه از انتخاب آقای روحانی در انتخابات ۹۶ راضی هستم، افزود: زمانی که آدم تصمیم می‌گیرد با شرایطی که در طول زمان بعد از آن اتفاق می‌افتد گاهی اوضاع تغییر می‌کند و آن زمان هم بین کاندیداهایی که مطرح بودند باید یک کسی برای حمایت و فعالیت انتخاب می‌شد. تشخیص این بود که جناب آقای روحانی نسبت به دیگر کاندیداها شرایط مناسب‌تری دارند و برای کشور مفیدتر هستند. با آن تشخیص راضی هستیم. این فعال سیاسی اصلاح‌طلب در ادامه اظهارکرد: گاهی متاسفانه در فضای تبلیغاتی و سالن‌های سخنرانی جو به‌گونه‌ای ایجاد می‌شود که سخنران یک صحبت‌هایی که خیلی مطالعه همه جانبه نکرده را مطرح می‌کند ولی بعدا که وارد اجرا می‌شود با موانعی برخورد می‌خورد یعنی همه پیچ‌و‌خم‌های اجرایی را ندیده است یا مانع‌تراشی‌هایی که ممکن بود اتفاق بیفتد را پیش‌بینی نکرده است.
حاجی در پاسخ به این سوال که آیا یکسری می‌خواهند از آقای روحانی عبور کنند، گفت: تا جایی که من از مجموعه اصلاح‌طلبان برآورد کردم طیف غالب به معنی اکثریت قوی، نه اکثریت ضعیف، بر این باورند که باید دولت را تا روز آخر حمایت کرد و هر کاری از ما ساخته است برای کمک به دولت باید انجام دهیم بنابراین عبور از آقای روحانی در این شرایط به هیچ وجه به مصلحت کشور دانسته نمی‌شود.

به کانال صدای مردم در تلگرام بپیوندید
@sedayemardomdotnet

Print Friendly, PDF & Email
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا