گوناگون

چند خبر کوتاه از تجمعات اعتراضی امروز


* امروز یکشنبه ۲۳ دی ۱۳۹۷، کارکنان شاغل در شهرداری مرکزی آبادان، در مقابل ساختمان شهرداری این شهر اقدام به برگزاری تجمع اعتراضی کردند….

خواسته اصلی کارگران و کارکنان اداری معترض که تعداد آنها ۲ هزار  نفر برآورد می‌شود، پرداخت حداقل بخشی از مطالبات معوقه مزدی و سایر مزایای جانبی است که در حال حاضر سه ماه به تاخیر افتاده است.

طبق اظهارات یکی از کارگران شهرداری آبادان پرداخت مطالبات مزدی کارگران و کارکنان از مهر ماه به تاخیر افتاده و پاداش و اضافه کاری های آنها به صورت کامل به آنها پرداخت نمیشود. / ایلنا

* تهران -تجمع اعتراضی بازنشستگان در #میدان_ونک

روز یکشنبه ۲۳ دی۹۷در تهران بازنشستگان در میدان ونک ابتدای خیابان عطار روبروی موسسه صندوق ذخیره تجمع اعتراضی برگزار کردند. / ۲۳ دی

* اعتصاب و تجمع کارگران  نیشکر  هفت_تپه برای گرفتن حقوق عقب مانده خود – یکشنبه ۲۳ دی ۹۷

* امروز یکشنبه ۲۳ دی ۱۳۹۷، جمعی از کارکنان موسسه اعتباری آرمان، در اعتراض به اخراج خود و همکارانشان، در مقابل ساختمان مجلس، اقدام به برگزاری تجمع کردند.

کارمندان معترض موسسه اعتباری آرمان با تجمع مقابل مجلس شورای اسلامی نسبت به اخراجشان از کار بعد از ۱۰ سال سابقه کاری معترض بودند.

معترضین خواستار توجه مجلس شورای اسلامی و نمایندگان به این موضوع شدند.

* امروز یکشنبه ۲۳ دی ۱۳۹۷، جمعی از معلمان خرید خدمات آموزشی یزد مقابل استانداری یزد تجمع کردند.

حاضران در تجمع  به خصوصی سازی آموزش معترض هستند، خواستار روشن شدن تکلیف استخدامی خود شدند و از مقامات استانداری درخواست کردند که به قضیه ورود کنند.

به کانال صدای مردم در تلگرام بپیوندید
@sedayemardomdotnet

Print Friendly, PDF & Email
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا