گوناگون

تیراندازی در خرم‌آباد یک کشته و یک مجروح به جای گذاشت

چند مهاجم به یک خودروی حامل سوخت در خرم‌آباد تیراندازی کردند. تانکر سوخت‌رسان منفجر شد. مهاجمان پیش از فرار یک افسر انتظامی و یک سرباز وظیفه را هم به گلوله بستند. هویت و انگیزه آن‌ها از این حمله هنوز روشن نشده است. شورای تأمین لرستان بلافاصله تشکیل جلسه داد…

صبح چهارشنبه ۱۷ بهمن چند مهاجم به یک خودروی سوخت‌رسان که در محوطه پمپ‌بنزین «الوندیان» در خرم‌آباد توقف کرده بود، تیراندازی کردند. با انفجار تانکر حامل سوخت، مهاجمان سپس به سوی مأموران انتظامی حاضر در محدوده این حادثه تیراندازی کردند. مرکز اطلاع رسانی ناجا گزارش داد که در این حمله یک سرباز وظیفه کشته و یک افسر انتظامی نیز مجروح شد. این فرد تحت درمان قرار گرفته است.

مرکز اطلاع رسانی ناجا گزارش داده که این حادثه در اتوبان شهید چاغروند خرم‌آباد اتفاق افتاد.

ناجا  به نقل از اشخاصی که در محل حضور داشتند و شاهد این تیراندازی بودند گزارش داده که حجم انفجار خودروی سوخت‌رسان موجب شکسته شدن شیشه ساختمان‌های مجاور شد.

به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی ناجا مهاجمان یک دستگاه خودرو سواری را که در محوطه پمپ‌بنزین توقف کرده بود، سرقت کردند و متواری شدند.

تیمی ویژه برای رسیدگی به این حمله وارد عمل شده است.

هنوز هیچ گروهی مسئولیت حمله به پمپ‌بنزین و تانکر سوخت‌رسان در خرم‌آباد را به عهده نگرفته است.

شورای تأمین لرستان بلافاصله پس از این حادثه تشکیل جلسه داد. اسد عبدالهی فرماندار خرم‌آباد اعلام کرد که جزئیات بیشتری از این حادثه در اختیار عموم مردم قرار می‌گیرد.

هفته گذشته در شبکه‌های اجتماعی تصاویری از به آتش کشیده شدن تابلوی حوزه علمیه خرم‌آباد منتشر شده بود.

***
پنج مظنون حمله مسلحانه‌امروز در خرم‌آباد دست‌گیر شده‌اند


معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی لرستان گفت: ۲ تیم مظنون به حادثه تیراندازی در خرم‌آباد شناسایی و ۵ نفر دستگیر شدند.

رضا شیراوژن در گفتگو با تسنیم اظهار داشت: ساعت ۲:۳۰ دقیقه بامداد امروز در بلوار شهید چاغروند خرم‌آباد دو نفر مسلح که ا. قدام به انفجار یک دستگاه بونکر حمل گاز سی ان جی کردند با واحد گشت کلانتری ۱۵ شهرستان خرم‌آباد مواجه شدند.

وی افزود: سپس منجر به درگیری شد که در این حادثه یکی از سربازان وظیفه نیروی انتظامی کشته شد و یک نفر دیگر از پرسنل مصدوم و در بیمارستان در حال مداوا است.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی لرستان عنوان کرد: در این راستا دو تیم مظنون به تعداد ۵ نفر شناسایی و دستگیر شدند و تحقیقات در این زمینه ادامه دارد.

به کانال صدای مردم در تلگرام بپیوندید
@sedayemardomdotnet

Print Friendly, PDF & Email
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا