جوانان

بی اعتماد مردم به حاکمیت بزرگترین چالش پیش‌روی انقلاب

نماینده  تهران در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر این‌که کمرنگ‌شدن اعتماد عمومی بزرگترین چالش پیش‌روی انقلاب پس از چهل سالگی است، بیان کرد: بزرگترین چالش انقلاب پس از چهل سالگی کمرنگ شدن اعتماد عمومی [به حاکمیت] است و اگر ما نتوانیم اعتماد عمومی را به جامعه بازگردانیم با چالش‌های دیگری روبه‌رو خواهیم شد…

به گزارش اسکان نیوز، عبدالرضا هاشم‌زایی با اشاره به بزرگترین دستاورد انقلاب اسلامی پس از گذشت ۴۰ سال بیان کرد: ماندگاری انقلاب اسلامی پس از ۴۰ سال خود یک دستاورد بزرگ است. نظام جمهوری اسلامی ایران با وجود همه مشکلات و چالش‌هایی که در داخل و خارج وجود داشته است، تاکنون استوار باقی مانده و این خود یک دستاورد است.

وی در ادامه اظهار کرد: ما برای این‌که بتوانیم از این دستاورد صیانت کنیم باید اعتماد عمومی را نسبت به مسئولان بالا ببریم.

نماینده  مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: کمرنگ‌شدن اعتماد مردم به مسئولان بزرگترین چالش پیش‌روی انقلاب چهل ساله است. به علت مشکلات اقتصادی و معیشتی و مسائل مربوط به آزادی‌های مردمی و صادق نبودن با مردم در برخی از مسائل سیاسی امروز اعتماد عمومی تا حدودی کمرنگ شده است و اگر ما نتوانیم اعتماد عمومی را به جامعه برگردانیم این چالش ما را با چالش‌های دیگری روبه‌رو خواهد کرد.

 

به کانال صدای مردم در تلگرام بپیوندید
@sedayemardomdotnet

Print Friendly, PDF & Email
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا