گوناگون

تأسیس گروهی به نام قیام الله

روزنامه دولتی ایران نوشت: آنگونه که خبرگزاری فارس ادعا کرده ۷ هزار نفر از طلاب و استادان حوزه علمیه در نامه‌ای به رئیس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم، دبیر و اعضای شورای‌عالی حوزه‌های علمیه و مدیر حوزه‌های علمیه سراسر کشور خواستار برگزاری تجمع شدند. نکته برجسته و عیان نامه طلاب و استادان حوزه علمیه قم،یعنی ذوب شدگان در رژیم «ولایت فقیه» است….

به طور مثال در بخشی از این نامه آمده که «غربگرایان لیبرال، پس از تجربه تلخ خسارت محض برجام که حاصلی جز کوچک‌تر کردن سفره مردم در کنار تخریب تأسیسات هسته‌ای، یکی از مهم‌ترین مؤلفه‌های قدرت و امنیت ملی نداشت؛ اکنون به‌دنبال تحمیل خسارت محض دیگری به مراتب خطرناک‌تر از برجام، با عنوان کنوانسیون‌های بین‌المللی همچون پالرمو و CFT می‌باشند.»

جالب است، این درخواست تنها یک روز پس از برگزاری راهپیمایی چهلمین سالروز پیروزی انقلاب و به شکست کشاندن آن توسط مرتجعان حاکم بر کشور مطرح شده است. همزمان این پدیده، روزنامه جمهوری اسلامی در خبری از راهپیمایی ۲۲ بهمن در قم گزارش داده که در راهپیمایی این شهر شعار‌هایی تفرقه افکنانه ای  سر داده شده است.

این روزنامه نوشته که «یک گروه تازه تأسیس به‌نام «جنبش قیام الله» نوشته‌هایی را روی کاغذ کارتن علیه مسئولان، میان مردم توزیع کرد.  این افراد، راهپیمایی ۲۲ بهمن را  به عرصه تسویه حساب‌های جناحی و گروهی تبدیل کردند!»

به کانال صدای مردم در تلگرام بپیوندید
@sedayemardomdotnet

 

Print Friendly, PDF & Email
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا