ورزشی

دو خبر از جهان ورزش

تیم ملی فوتبال زنان ایران در رقابت‌های انتخابی المپیک ۲۰۲۰ شرکت می کند. تیم ملی کشتی ایران نیز در مسابقه های قهرمانی کشتی آزاد جهان با آمریکا، گرجستان و مغولستان هم گروه شد.

انتخابی المپیک ۲۰۲۰:حریفان تیم ملی فوتبال زنان ایران مشخص شدند

تیم ملی فوتبال بانوان ایران در مرحله دوم رقابت‌های انتخابی المپیک ۲۰۲۰ با چین تایپه، فلسطین و فیلیپین همگروه شد.

به گزارش خبرنگار مهر، قرعه‌کشی مرحله دوم رقابت‌های مقدماتی انتخابی المپیک ۲۰۲۰ برگزار شد و تیم ملی فوتبال بانوان ایران، حریفان خود را در این مرحله شناخت.ملی‌پوشان ایران که با صعود از مرحله نخست مسابقات به مرحله دوم راه یافتند، در گروه C مسابقات، با تیم‌های چین تایپه، فیلیپین و فلسطین همگروه شدند.

مرحله دوم مسابقات در سه گروه چهار تیمی برگزار می‌شود.

گروه‌بندی مسابقات به شرح زیر است:

گروه A
میانمار، هند، اندونزی و نپال

گروه B
ویتنام، اردن، هنگ‌کنگ و ازبکستان

گروه C
چین تایپه، ایران، فیلیپین و فلسطین

تیم ملی فوتبال بانوان ایران با هدایت مریم آزمون به منظور حضور پرقدرت در این رقابت‌ها، در حال حاضر در تورنمنت چهارجانبه هند حضور دارد و دو شکست مقابل تیم‌های میانمار و هند متحمل شده و امروز در آخرین دیدار خود مقابل تیم نپال قرار می‌گیرد.

 

جام جهانی کشتی آزاد – روسیه؛تیم ملی کشتی ایران با آمریکا، گرجستان و مغولستان همگروه شد

پس از گروه‌بندی رقابت‌های جام جهانی کشتی آزاد ۲۰۱۹ روسیه، کشورهای همگروه ایران مشخص شدند.

به گزارش خبرگزاری مهر، در این رقابت‌ها که با حضور هشت تیم برتر دنیا روزهای ۲۵ و ۲۶ اسفندماه در شهر یاکوتسک روسیه برگزار می‌شود، تیم ایران با تیم‌های آمریکا، گرجستان و مغولستان همگروه شد. در دیگر گروه مسابقات تیم‌های روسیه، کوبا، ژاپن و ترکیه حضور دارند.

طبق برنامه مسابقات ایران در این رقابت‌ها ابتدا با تیم مغولستان مسابقه می‌دهد و سپس به ترتیب مقابل تیم‌های آمریکا و گرجستان به میدان می‌رود.

تیم کشتی آزاد زیر ۲۳ سال(امید) کشورمان با سرمربیگری علیرضا رضایی در این رقابت‌ها که در رده سنی بزرگسالان برگزار می‌شود، شرکت می‌کند.

 

به کانال صدای مردم در تلگرام بپیوندید
@sedayemardomdotnet

Print Friendly, PDF & Email
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا