اخبار

مردم گرسنه چگونه گام دوم انقلاب را بردارند؟

رهبران جمهوری اسلامی، مدعی پرچمداری تمدن بشریت ودر دست داشتن جعبهٔ سحرآمیزی هستند که گویا کلید حل تمامی مشکلات بشری در آن است.آنها گاه وبی گاه، به مناسبت یا بی مناسبت، از شیوه کشور داری با تعالیم «اسلام»ّ صحبت می کنندو طبعا باید انتظار داشت که پس از چهل سال حکومت بی رقیب، آئین کشور داری را ارائه کرده باشند. ولی متاسفانه اینان که مبلغین بسیار ورزیده ای هستند و از گفتن دروغهای بزرگ ابائی ندارند، چنان حقایق را وارونه  جلوه می دهند که تمیز بین حقیقت و افسانه برای مردم مشکل شود…..
علم الهدی امروز در خطبه‌های نماز جمعه مشهد خطاب به دولت گفت: شما چطور کار می‌کنید؟ بیش از دو سه ماه است مردم گرفتار گرانی  و کالاهای اساسی هستند. گوشت ندارند بخورند و  زندگی اداره نمی‌شود. شما چه می‌کنید؟ یک تکان به خود می‌دهید بیشتر مسئله را در گرداب فرو می‌برید. آقای رئیس بانک مرکزی می‌گوید اگر دولت این کار را نمی‌کرد فلان اتفاق می‌افتاد؛ ما می‌خواهیم این دولت و مدیریت ما را نجات دهد.

وی گفت: مردم می‌خواهند گام دوم انقلاب را بردارند باید این قدر گرفتار باشند؟ باید در گرانی معیشتی گیر کنند و حتی برای اولیات زندگی دچار مشکل شوند؟ مرز مملکت دست کیست که گوسفند قاچاق می‌کنند؟ مگر چشم ندارید که قاچاق می‌کنند. ستاد مبارزه با قاچاق چه می‌کند که آقای وزیر عذر بیاورد گوشت ما به این قضیه مبتلا شده چون قاچاق می‌کنند. اظهار ضعف و زبونی تا کجا؟ مردم شعار انتقام می‌دهند و اما شما…»
در این ارتباط،کاظم صدیقی‌،عضو مجلس خبرگان و امام‌جمعه موقت تهران طی مراسمی در این شهر با تأیید مشکلات اقتصادی مردم گفت: «اگر ما خون دادیم برای شکم خون نداده‌ایم مردم با شکم گرسنه در ۲۲ بهمن شرکت کردند.»
به گزارش ایسنا، صدیقی، گفت: «ما اگر از مسئولان گله داریم چون عادل نیستند، چون به بیرون تکیه کردند، چون برجام را امضا کردند، چون FATF را دامن می‌زنند، استقلال ما را می‌خواهند به خطر بیندازند، اطلاعاتمان را می‌خواهند در اختیار دشمن قرار دهند این‌ها مردم را ناراحت و افسرده می‌کند.» به‌گفته او «دشمن» در حال حاضر تمام توان خود را در جنگ اقتصادی گذاشته اما «در جنگ اقتصادی سوء مدیریت، کم‌همتی و در جا‌هایی بی‌همتی مسئولان را شاهد بودیم».

او همچنین گفت: «در یک جامعه اسلامی زشت است مردم گرفتار باشند. دخترها و جوانان چه کار می‌کنند؟ از بیکاری قاچاق‌فروشی می‌کنند.»
به کانال صدای مردم در تلگرام بپیوندید
@sedayemardomdotnet

 

Print Friendly, PDF & Email
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا