گوناگون

سال آینده سال سختی برای اقتصاد است

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع انسانی استانداری مرکزی گفت: پیش بینی می‌شود سال آینده در حوزه اقتصادی نسبت به امسال سال سختی باشد که می‌طلبد در این حوزه توجه بیشتری صورت گیرد….

سعید فرخی در گفت‌و‌گو با خبرنگار ایسنا، در خصوص اولویت‌های اقتصادی سال آینده اظهار کرد: امیدواریم سال آینده مقداری بتوانیم با رصد کردن شرایط و وضعیت بنگاه‌ها بازار فروش بیشتر و بهتری را برای آنها فراهم کنیم چرا که در حال حاضر مهم‌ترین مشکل بنگاه‌های اقتصادی، فروش و نداشتن بازار است.

وی افزود: تلاش ما بر این است که سال آینده سازو کارهای بیشتری را ایجاد کنیم تا بنگاه‌ها سهم بیشتری از بازار و فروش داشته باشند.
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع انسانی استاندار مرکزی تصریح کرد: در حوزه مسائل تامین مالی نیز با توجه به امکانات خوبی که امسال در تبصره ۱۸ آمده و اجرایی شدن آن مربوط به سال آینده است پیگیریم که مشکلات اشتغال را از این ظرفیت‌ها و ظرفیت‌های دیگر مرتفع کنیم.
فرخی بیان کرد: به نظر می‌رسد سال آینده نسبت به سال جاری سال سختی باشد که نیاز است بیشتر دقت کرده و شرایط را رصد کنیم تا بتوانیم وضعیت را برای بنگاه‌های اقتصادی راحت‌تر کنیم.
وی ادامه داد: در حوزه تنظیم بازار نیز تلاش ما بر تامین بیشتر مواد مصرفی خانوار و توزیع بهتر است. امسال برنامه منسجمی برای بازار وجود نداشت و در حال برنامه ریزی هستیم که سال آینده احتمالا این توزیع توسعه پیدا کرده و عادلانه تر و بهتر انجام شود.
فرخی در خصوص حوزه منابع انسانی گفت: در حوزه منابع انسانی باید با فعال کردن شورای توسعه مدیریت استان شرایط را به طریقی پیش ببریم که از ظرفیت های منابع انسانی بهتر استفاده شود و بتوانیم سطح کیفی سرمایه انسانی را توسعه دهیم. تمام دستگاه‌ها برای توسعه منابع انسانی باید برنامه‌ریزی داشته باشند.

روزنامه مستقل

به کانال صدای مردم در تلگرام بپیوندید
@sedayemardomdotnet

Print Friendly, PDF & Email
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا