گوناگون

مجمع تشخیص نظام اظهارات دبیر خود را تکذیب کرد!

مجمع تشخیص مصلحت نظام اظهارات دبیر این مجمع که در آن شرط تصویب لوایح مرتبط با گروه ویژه اقدام مالی را «تضمین اروپا برای اقدام متقابل» اعلام کرده بود تکذیب کرد….

محسن رضایی، روز یکشنبه در یک سخنرانی گفته بود: «اروپایی‌ها برای تصویب سریع لوایح بین‌المللی پالرمو و اف‌ای‌تی‌اف توسط ایران، خود را به آسمان و زمین می‌زنند… اما حرف منطقی مجمع تشخیص مصلحت برای تایید این کنوانسیون‌ها، گرفتن تعهد و تضمین قطعی از اروپایی‌ها توسط وزارت امور خارجه است».

ساعاتی پس از انتشار این خبر، روابط عمومی مجمع تشخیص مصلحت نظام خبر منتشر شده از سخنان رضایی را «نارسا» خواند.

موافقان و مخالفان به جان هم نیفتند

خامنه ای امروز در دیدار با نمایندگان مجلس خبرگان تلویحا در باره پیوستن جمهوری اسلامی به کنوانیسون های پالرمو، سی اف تی گفت: موافقان و مخالفان نباید به جان هم بیفتند.

خامنه ای با اعتراف به بحران درون حاکمیت بر سر لوایح ضد پول‌شویی گفت: دو طرف نباید یکدیگر را به همراهی با دشمن متهم کنند و به جان هم بیفتند.

خامنه‌ای همچنین با نگرانی از تشدید انزوای بین‌المللی جمهوری اسلامی گفت:‌ دشمن واقعی ما آمریکاست و امروز همه امکانات و توانایی های خود را برضد نظام بسیج کرده و اروپایی‌ها نیز با جمهوری اسلامی دشمنی می‌کنند. آنها در مقابل نظام دست به تهاجم حداکثری زده اند.

به کانال صدای مردم در تلگرام بپیوندید
@sedayemardomdotnet

Print Friendly, PDF & Email
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا