گوناگون

تیراندازی در یک تراموا در اوترخت هلند: شماری کشته و مجروح

یک مرد مسلح در شهر اوترخت هلند ۳ نفر را در یک تراموا کشت و ۵ نفر را مجروح کرد. به گفته شهردار اوترخت، حمله صبح دوشنبه که در نزدیکی مرکز شهر رخ داد احتمالاً تروریستی بوده است. در شهر وضعیت اضطراری اعلام شده و پلیس هنوز در جستجوی عامل یا عاملان اصلی این تیراندازی است…..
به گزارش خبرگزاری «سی‌ان‌ان»، و به نقل از پلیس هلند، در یک تیراندازی در شهر اوترخت که صبح امروز، دوشنبه ۲۷ اسفند ، ۱۸ مارس رخ داد، چند نفر زخمی شدند. سخنگوی پلیس هلند گفته است که این حادثه در یک تراموا یا در مجاورت آن رخ داده است. اما خبرنگاران محلی به نقل از شاهدان عینی گزارش دادند که مردی در تراموا و در راه ایستگاه مرکزی اوترخت سلاحش را بیرون کشیده و به سوی چند نفر شلیک کرده است.
سخنگوی پلیس همچنین گفته است که تیراندازی حوالی ساعت ۱۰ و ۴۵ دقیقه رخ داد و اکنون به پایان رسیده است اما عملیات پلیس همچنان ادامه دارد. پلیس میدان ۲۴ اکتبر، جایی که تیراندازی در آن رخ داده، را مسدود کرده است. عکس‌هایی نیز از تراموای متوقف شده و هلیکوپترهای امداد منتشر شده است. به گزارش یک خبرنگار محلی وضعیت یکی از مجروحان حادثه وخیم است و امدادگران در حال تلاش برای زنده نگه داشتن او هستند. هنوز مشخص نیست که چند نفر قربانی این تیراندازی شده‌اند و از تلفات احتمالی حادثه نیز گزارشی منتشر نشده است. تا وقتی عملیات جست‌وجوی پلیس ادامه دارد، عبور و مرور ترامواها متوقف خواهد بود. پلیس احتمال تروریستی بودن این حمله را رد نکرد. این خبر به تدریج به روزرسانی خواهد شد.

به کانال صدای مردم در تلگرام بپیوندید
@sedayemardomdotnet

Print Friendly, PDF & Email
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا