گوناگون

شکایت اتحادیه کفاشان از شهرداری و اوقاف

رئیس اتحادیه کفاشان دست‌دوز شهرستان تهران گفت: شهرداری برای کسب درآمد بیشتر ورودی و راهرو را به شخصی فروخته است و از آن طرف هم اوقاف برای توسعه حیاط امام زاده بخشی از مسیر را گرفته و عملا این واحدها محصور شدند اگر این اتفاق در روز رخ می داد به دلیل تنگی مسیر و نبود فضا به طور حتم بالای ۵۰ نفر کشته می شدند.

رئیس اتحادیه کفاشان دست‌دوز شهرستان تهران در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی ایلنا خبر از شکایت این اتحادیه از شهرداری و مرکز اوقاف استان تهران داد.
رسول شجری گفت: شب گذشته آتش سوزی در بازار تهران رخ داد که طی آن ۱۱ واحد تولیدی کفش در آتش سوختند این در حالیست که مالکان و افرادی که در این واحدها کار می‌کردند بیشتر از اقشار ضعیف بودند و در شب عید تمام سرمایه خود را از دست دادند.
وی گفت: به اعتقاد من به طور غیر مستقیم شهرداری منطقه ۱۲ و اوقاف مقصر هستند زیرا هیچ کدام از اصول لازم برای حفظ و امنیت این واحدها را اجرا نکرده بودند.
وی اظهار داشت: شهرداری برای کسب درآمد بیشتر ورودی و راهرو را به یک شخص فروخته است و از آن طرف هم اوقاف برای توسعه حیاط امام زاده بخشی از مسیر را گرفته و عملا این واحدها محصور شدند اگر این اتفاق در روز رخ می داد به دلیل تنگی مسیر و نبود فضا به طور حتم بالای ۵۰ نفر کشته می شدند.
شجری زاده گفت: این واحدها که اشتغال ایجاد می‌کنند حالا تمام سرمایه خود را از دست داده‌اند.

 

به کانال صدای مردم در تلگرام بپیوندید

@sedayemardomdotnet

Print Friendly, PDF & Email
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا