گوناگون

نیروهای مسلح برای پیشگیری از اتفاقات احتمالی آتش به اختیار شدند

جانشین فرمانده ناجا گفت: با فرمانی که مقام معظم رهبری صادر کردند تمام نیروهای مسلح برای کمک رسانی به مناطق سیل زده استان های مازندران و گلستان آتش به اختیار شدند.

به گزارش خبرنگار ایرنا، سردار ایوب سلیمانی روز یک شنبه در بازدید از روستای تالارپشت شهرستان سیمرغ در گفت و گو با خبرنگاران، افزود: نیروهای امنیت و انتظامی سایر استان ها از همان لحظه وقوع سیل با همه امکانات خود وارد میدان شدند تا بتوانیم رضایت مندی مردم را کسب کنیم.
وی گفت که با فرمانی که مقام رهبری به رئیس ستاد کل نیروهای مسلح صادر کرد در مدت زمان کوتاه تمام نیروهای مسلح بسیج شده اند تا به مردم استان های گلستان و مازندران کمک رسانی شود.
جانشین فرمانده ناجا کشور به جلسه ای که با حضور مسئولین نیروهای مسلح در گرگان برگزار شد اشاره کرد و ادامه داد: در این جلسه بنا شد تا برای پیشگیری از اتفاقات احتمالی آینده و کمک به حل مشکلات مردم با همه امکانات وارد میدان شویم .
سردار سلیمانی تاکید کرد: با بسیج همه امکانات و نیروهای مسلح نسبت به تخلیه آب ها در منازل اقدام خواهیم کرد تا در بارندگی چند روز آینده از اتفاقات احتمالی جلوگیری شود .
وی با بیان اینکه الویت اول ما بحث امنیت مردم است، افزود: امنیت از مال ، ایجاد نظم و آرامش الویت های ما برای شهروندان است .
جانشین فرمانده ناجا سردار ایوب سلیمانی روز یکشنبه از مناطق سیل زده استان های مازندران و گلستان بازدید کرد.
بارش باران و برف که در واپسین روزهای سال ۹۷ وارد استان شد، به دلیل شدت و میزان بالای بارندگی ، منجر به ایجاد سیلاب در مناطق مرکزی و شرقی استان شد و ۱۲ شهرستان از جمله ، ساری ، نکا ، بهشهر ، بابل، قائمشهر ، جویبار و سیمرغ را در گیر کرد.

 

به کانال صدای مردم در تلگرام بپیوندید
@sedayemardomdotnet

Print Friendly, PDF & Email
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا