گوناگون

ماجرای تماس تلفنی «دشمن شاد کن» چیست؟

حسام الدین آشنا به انتشار متن یک تماس تلفنی اعتراض کرد و آن را منجر به ایجاد ترس در دل مردم خواند….

به گزارش رویداد۲۴ ، حسام الدین آشنا مشاور رسانه ای رییس جمهور با انتشار یک پست در صفحه توییتر خود به انتشار اخباری در ارتباط با یک تماس تلفنی اعتراض کرد. به نظر می رسد این توییت به خبر تماس تلفنی سردار پاکپور با سرلشکر باقری که عصر گذشته در ارتباط با وضعیت سیل زدگان در خرم آباد برقرار شده مربوط است.

او در توییتر خود نوشت: «تبدیل مکالمه تلفنی یک مسئول به خبری رسمی که دل مردم را می‌لرزاند، دشمنان را شاد می‌کند و خدمات را ناچیز نشان می‌دهد، حکیمانه نیست. شاید از گوینده توقع چندانی نباشد، اما مطمئنم مخاطب تماس تلفنی، با کفایت‌تر از آن است که اجازه انتشار چنین مکالمه‌ای را داده باشد.»

سردار محمد پاکپور عصر امروز بعد از بازگشت از شهر سیل‌زده خرم‌آباد در فرودگاه خرم‌آباد در تماس تلفنی با سرلشکر باقری رئیس ستاد کل نیرو‌های مسلح گفته بود: پتو و لوازم گرمایشی در شهر پلدختر وجود ندارد، حدود سه روز است که برای تخلیه منازل در پی وقوع سیلاب اطلاع‌رسانی شده، اما هیچ‌گونه مقدماتی برای این کار انجام نشده است.

او همچنین گفته بود: در حال حاضر همه جا را آب برده، مردم راه ارتباطی ندارند، تنها جاده گاز بازگشایی شده و امکان تردد به‌صورت اندک وجود دارد. جاده بسیاری از روستا‌ها از بین رفته و تنها از طریق بالگرد امکان تأمین آذوقه مردم وجود دارد، برق منازلی از شهر پلدختر که دچار آب‌گرفتگی شده را قطع کرده‌اند.

در این تماس تلفنی سردار پاکپور از قطع بودن تمام برق روستا‌های پلدختر خبر داده و گفته بود: مشکلات زیاد است و مدیریت وجود ندارد، هیچ مسئول دولتی جرأت اعزام به پلدختر را ندارد؛ اوضاع این شهر در پی وقوع سیلاب مطلوب نیست.

او همچنین ضمن اعلام مطلوب نبودن اوضاع گفته بود: سردار کشکولی فرمانده سپاه لرستان را در پلدختر مستقر و پلدختر را به چهار قسمت و چهار فرمانده تقسیم‌بندی کرده‌ایم، در حال حاضر در خرم‌آباد هستم تا بسیجیان را برای توزیع اقلام امدادی به پلدختر اعزام کنیم

به کانال صدای مردم در تلگرام بپیوندید
@sedayemardomdotnet

Print Friendly, PDF & Email
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا