فرهنگی

حسین شریعتمداری: بعضی از اطلاعات را وزارت اطلاعات از «کیهان» مطلع می‌شود

 شکنجه گر وزارت اطلاعات،مدیر مسئول روزنامه حکومتی«کیهان» می‌گوید: «بعضی از اطلاعات را وزارت اطلاعات از کیهان مطلع می‌شود».  زیرا حسین شریعتمداری، همان سربازجوی اوین و شکنجه گر زندانیان سیاسی دهه شصت به ویژه کادرهای حزب توده ایران و سازمان فدائیان خلق ایران ( اکثریت ) و دیگر سازمان های سیاسی میهن ما بوده است. او با تیم خود در روزنامه کیهان خامنه ای، هنوز هم برای پرونده سازی به فعالان سیاسی و مدنی نقش اصلی را ایفا می کند….

حسین شریعتمداری، سرپرست روزنامه کیهان و نماینده خامنه ای در این موسسه، در  نشست «اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان» وابسته به طیف اصولگرای جمهوری اسلامی گفت: «کیهان در چند سال گذشته در مقابل ثروت‌های بادآورده، فتنه‌گران و مفسدان اقتصادی ایستاده است».

مدیرمسئول کیهان بیش از دو دهه است که به عنوان نماینده رهبر حکومت« اسلامی» در این موسسه فعالیت دارد و مواضع بسیار تندی علیه افراد دگراندیش، گروه‌های اصلاح‌طلب و نیروهای سیاسی مخالفان رژیم« ولایی» دارد.

وی در بخشی از سخنانش گفته که «عده‌ای در فضای کشور مطرح می‌کنند که سایه جنگ را باید از سر کشور برداریم، سایه جنگ نوعی ترفند است تا از چیزی بترسیم و امتیاز دهیم».

شریعتمداری تصویب قوانین مبارزه با پولشویی را «دعوت از آمریکا برای اعمال فشار بیشتر» توصیف کرده و گفته است که «پذیرش FATF نیز کمک می‌کند تا آمریکا فشار بیشتری به کشور وارد کند. کسانی که مقابل آمریکا می‌ایستند، مانع اصلی وقوع جنگ هستند. اما کسانی که اهل وادادگی مقابل آمریکا هستند، زمینه را برای وقوع جنگ فراهم می‌کنند».

به گزارش رویداد ۲۴به نقل از پایگاه خبررسانی جوان وابسته و نزدیک به سپاه پاسداران، حسین شریعتمداری می گوید:«در عرصه سیاسی نیز تمام مراحل فتنه را پیش‌بینی کردیم و اسناد آن را نیز ارائه کردیم.  تمام مراحل فتنه ۸۸ برگرفته از تجربه کودتا‌های مخملی در کشور‌های دیگر بود و با اندکی مطالعه می‌توانستیم اتفاقاتی که ممکن است در کشور رخ دهد، پیش‌بینی کنیم. »

چنین است معنای مباحثه در فرهنگ جنایتکارانی چون حسین شریعتمداری ها و  همه آن شکنجه گران که اینک در پست های کلیدی رژیم ولایت فقیه عامل غارت و چپاول و جنایت هستند. آنچه درتاریخ درخشیده و خواهد درخشید، انسانیت و انسان های شرافتمندی هستند که زندگی خویش را وقف عدالت، آزادی و حقیقت کرده اند و احسان طبری یکی از این چهره های پر فروغی بود که حسین شریعتمداری ها شکنجه گر  او بودند !
خسرو آزاد

به کانال صدای مردم در تلگرام بپیوندید
@sedayemardomdotn

 

Print Friendly, PDF & Email
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا