اجتماعی

آزاد سازی قیمت ها کلید خورد!

با اعلام شهرداری تهران کرایه مترو، تاکسی و اتوبوس ۲۰ درصد افزایش یافت.به این ترتیب اجرای برنامه آزاد سازی قیمت ها در سال ۹۸آغاز گردید.

اجرای فرامین صندوق بین‌المللی پول و بانک جهانی

مستقل :علیرضا قنادان مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی تهران در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان، در خصوص افزایش نرخ کرایه تاکسی در سال ۹۸ اظهار کرد: نرخ کرایه تاکسی به تأیید هئیت دولت رسیده است و به میزان ۲۰ درصد افزایش پیدا کرد.

وی افزود: برچسب‌های جدید نرخ کرایه خطوط تاکسیرانی تهیه و آماده شده، اما هنوز در اختیار رانندگان جهت نصب بر روی شیشه خودروها قرار نگرفته است.

مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی تهران ادامه داد: شهروندان تا زمان نصب برچسب کرایه در سال جدید بر روی شیشه خودروها می‌توانند با مراجعه به سایت این سازمان از قیمت‌های اصلاح شده خطوط تاکسیرانی اطلاع پیدا کنند.

قنادان تصریح کرد: نرخ اصلاح شده خطوط تاکسیرانی نیز بر روی سامانه پرداخت الکترونیکی بارگذاری می‌شود.وی افزود: تفاوت برچسب‌های کرایه خودرو امسال نسبت به سال گذشته در آن است که این برچسب‌ها به نام راننده‌ها صادر شده و با اسکن بارکد آن‌ها تمام اطلاعات راننده برای مسافران قابل مشاهده است.

مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی تهران گفت: افزایش نرخ کرایه ناوگان حمل و نقل عمومی در پایتخت به ویژه تاکسیرانی و مترو به صورت یکپارچه اعمال می‌شود.

مدیر ارتباطات و امور بین الملل شرکت بهره برداری مترو تهران نیز از اعمال قیمت‌های جدید بلیت مترو خبر داد.

محسن محمدیان مدیر ارتباطات و اموربین الملل شرکت بهره برداری مترو درباره افزایش نرخ بلیت مترو اظهار کرد: پیرو مصوبه شورای شهر تهران مبنی بر افزایش قیمت بلیت مترو شاهد افزایش قیمت بلیت هستیم.

مدیر ارتباطات و امور بین الملل شرکت بهره برداری مترو تهران افزود: از صبح روز ۹ اردیبهشت ماه بلیت متروی تهران با ۲۰ درصد افزایش به فروش می‌رسد.

 

به کانال صدای مردم در تلگرام بپیوندید
@sedayemardomdotn

 

Print Friendly, PDF & Email
دکمه بازگشت به بالا