گوناگون

فضای مجازی و اعمال کنترل امنیتی

وزارت اطلاعات: اگر مردم بر افروخته شوند، مشکل دیگری برای نظام یعنی فشار هم اضافه خواهد شد، بهترین راه دعوت به آرامش است، بعضی در فضای مجازی به دنبال اهداف خاصی می‌گردند و آن قرار دادن مردم در برابر نظام است.

” محمود علوی  در همایش مبلغان ماه مبارک رمضان که در سالن همایش‌های دفتر تبلیغات اسلامی حوزه در قم برگزار شد، عنوان کرد:… وزارت اطلاعات با کسانی که در فضای مجازی اقدام به دعوت ضد دینی می‌کنند، برخورد می‌کند…باید مواظب فتنه‌های دشمنان برای نامید کردن مردم از نظام و انقلاب بود، دشمن در هر لباسی به دنبال رسیدن به اهداف و محقق کردن ترفند‌های خود است و باید از این موضوع مراقبت کرد”.

“وزیر اطلاعات افزود: امروز شبهات عقیدتی زیاد است، باید بدانیم اگر پاسخ به شبهات می‌دهیم، پاسخ متقن دهیم و اگر پاسخ را نمی‌دانیم، شجاعت «نه» گفتن را داشته باشیم؛ مبلغ موفق کسی است که بر اساس نیاز روز سخن بگوید، به سخنان مردم گوش دهد و به شیوه‌های نوین حرف بزند”.

“وی در ادامه با اشاره به بعضی اتفاقات اخیر کشور گفت: اگر تحمل مردم در مشکلات زیاد باشد، کشور به سادگی از آن عبور خواهد کرد، ولی اگر تحمل مردم زیاد نباشد، مسلماً مشکلات کشور هم دو چندان خواهد بود؛ در این مورد نقش علما برای آرام کردن جامعه و برای صبور نگه داشتن مردم بسیار مهم خواهد بود”.

“وی بیان کرد: امروز مردم گرفتار سیل شدند اگر مردم بر افروخته شوند، مشکل دیگری برای نظام یعنی فشار هم اضافه خواهد شد، بهترین راه دعوت به آرامش است، اما امروز بعضی در فضای مجازی به دنبال اهداف خاصی می‌گردند و آن قرار دادن مردم در برابر نظام است.
علوی تاکید کرد: باید به مردم اطلاعات درست دهیم، اگر مردم باورشان این باشد که بخشی از نظام این مشکلات گرانی را ایجاد کرده است، این مسئله باعث فشار به نظام می‌شود؛ ولی اگر احساس کنند که دشمنان این کار کرده است و هدف دشمن تسلیم کردن نظام است، تجربه نشان داده مردم از نظام خود حمایت می‌کنند”.

“وی گفت: امروز رهبر انقلاب تأکید دارند که نباید جامعه به سمت دو قطبی برود، این معنایش این است که همه باید باهم وحدت داشته باشیم، اخلاق داشته باشیم؛ با اختلاف ما، دشمنان سود می‌برند و نظام متضرر می‌شود.وزیر اطلاعات افزود: نظرات اختلافی و گرایشات سیاسی امر طبیعی است و این به معنای خصومت نیست، امروز برای همدیگر نباید مشت گره کنیم و باید همه مشت‌هایمان را بر علیه دشمن گره کنیم و متحد باشیم”.

“وی با بیان این که وزارت اطلاعات با کسانی که در فضای مجازی اقدام به دعوت ضد دینی می‌کنند، برخورد می‌کند، افزود: وزارت اطلاعات بر همه کسانی که در فضای مجازی در حال فعالیت هستند، اشراف کامل دارد.وزیر اطلاعات با اشاره به گرانی‌های اخیر گفت: کار وزارت اطلاعات بیانیه دادن نیست، بلکه شناسایی جاسوسان در بخش‌های مهم نظام است، وزارت اطلاعات در سال از ۲۰ هزار میلیارد تومان فرار مالیاتی جلوگیری می‌کند و همچنین در عرصه زمین خواری هم قدم‌های بزرگی برداشته است”.
گزیده گزارش رویداد۲۴

 

به کانال صدای مردم در تلگرام بپیوندید
@sedayemardomdotn

 

Print Friendly, PDF & Email
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا