ورزشی

آبی که به لانه مورچه‌ گان ریخته شد

شورای نظارت بر سازمان صدا و سیما در نامه ای خواستار برخورد جدی با عوامل بخش خبری «۲۰:۳۰» در خصوص پخش گزارش نامناسب در مورد برکناری سرمربی تیم فوتبال سایپا شد….

به گزارش ایرنا، در این نامه در مورد حفظ نشدن شان و احترام یک طرف موضوع و استفاده از ادبیات نامناسب و نمایش چهره‌ای عصبی از سرمربی برکنار شده تیم سایپا به سازمان صدا و سیما تذکر داده شده است

گفتنی است علی دایی پس از برکناری از سرمربی‌گری تیم سایپا درباره مصطفی مدبر، مدیر سایپا، افشاگری کرد و گفت او همان “سردار غفور” افسر سپاهی است . اشاره دایی به حضور این سرکرده پاسدار در عملیات تروریستی است.

دایی در نشست مطبوعاتی خود ضمن اشاره به “غفور درجزی دولق” ،  تاکید کرد که با تغییر نام نمی‌توان گذشته را تغییر داد. او گفت: کاش یک نفر از سازمان ثبت احوال اینجا بود و از او سوال می‌کردم برایم جالب است که آیا می‌شود یک نفر کل اسم و فامیلش را عوض کند. من شنیده بودم که اتفاق افتاده به ندرت فامیلی‌اش را عوض کرده اما خیلی اتفاق افتاده طرف از اسمش خوشش نیامده و عوض کرده. این را باید افراد حقوقی جواب بدهند که مگر می‌شود با شناسنامه عوض کردن گذشته  ، عملکرد، شخصیت‌  و خیلی چیزها را عوض کنی.

آتشی که “دایی” به جان سپاه انداخت

ورود پخش خبری ۲۰:۳۰ صداوسیما به ماجرای دایی و سایپا و تلاش برای تطهیر باشگاه و مقصر جلوه دادن دایی در نوع خودش سئوال‌ برانگیز است. باید پرسید چرا چنین برنامه‌ای  راه اندزی شده است؟

به گزارش اعتماد، علی دایی هفته گذشته پس از اخراج از تیم سایپا، در یک کنفرانس مطبوعاتی حملات تندی را با ادبیات همیشگی‌اش علیه این باشگاه و مدیریت مجموعه ابراز داشت که مثل همیشه جنجال‌آفرین شد. بخصوص حمله دایی به مدیرعامل فعلی سایپا که به گفته خود دایی نام و فامیلی‌اش را تغییر داده است.

گفتنی است در کنفرانس مطبوعاتی علی دایی هویت پاسدار غفور درجزی از سرکردگان سپاه تروریستی و آدمکش  که با نام جعلی مصطفی مدبر، مدیر عاملی باشگاه ورزشی سایپا را بر عهده‌ دارد، فاش شد.

پاسدار غفور درجزی با نام امیر منصور بزرگیان در ترور عبدالرحمان قاسملو دبیرکل سابق حزب دموکرات کردستان ایران در اتریش شرکت داشت. نام وی در پرونده یک ترور دیگر در ایتالیا و کشتار میکونوس در آلمان نیز مطرح شده است.

علی دایی در جریان کنفرانس مطبوعاتی گفته بود: مصطفی مدبر برای من وجود خارجی ندارد و آدم حقیقی به این اسم نمی‌شناسم. من او را از زمانی که ریاست حراست صدا و سیما (در دوران علی لاریجانی) را داشت، بعنوان سردار غفور می‌شناسم. برای من جالب بود که در یک برنامه (ورزشی) نود خودش را مدبر معرفی کرد. بعد که صحبت کرد تن صدایش برای من آشنا بود و دیدم همین سردار غفور خودمان است.

 

به کانال صدای مردم در تلگرام بپیوندید
@sedayemardomdotnet

Print Friendly, PDF & Email
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا