گوناگون

تغییر ساختار در اطلاعات سپاه

حسین طائب از چهره های بدنام امنیتی به عنوان مسئول اطلاعات سپاه و حسن محقق به عنوان جانشین اطلاعات سپاه معرفی شدند. با این تغییرات سازمان اطلاعات سپاه پاسداران مستقیما به ولی فقیه گزارش خواهد داد.

اعتمادآنلاین: در مراسمی با حضور سرلشکر حسین سلامی، فرمانده کل سپاه حسین طائب را به عنوان مسئول اطلاعات سپاه و سردار سرتیپ پاسدار حسن محقق را نیز با عنوان جانشین اطلاعات سپاه معرفی و از خدمات سردار سرتیپ پاسدار حسین نجات قدردانی کرد.

سازمان اطلاعات سپاه پاسداران سازمانی وابسته به سپاه پاسداران است که از تجمیع معاونت اطلاعات سپاه و چند واحد اطلاعاتی دیگر تشکیل شد.

سرلشکر حسین سلامی، فرمانده کل سپاه، در پی تغییر ساختار در حوزه اطلاعات سپاه، حسین طائب را به عنوان مسئول اطلاعات سپاه و سردار حسن محقق را نیز به عنوان جانشین اطلاعات سپاه معرفی کرد.

پیش از این، سردار حسن محقق مسئول معاونت اطلاعات راهبردی بود و طائب ریاست سازمان اطلاعات سپاه را بر عهده داشت.با تصمیم و راهبرد جدید فرمانده کل سپاه، معاونت اطلاعات راهبردی در سازمان اطلاعات سپاه ادغام شد.

سردار حسین نجات از سال ۹۵ جانشینی اطلاعات سپاه را بر عهده داشت. او همزمان با حکم فرمانده سپاه به عنوان معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه منصوب شد. پیش از او سردار محمدرضا نقدی این سمت را بر عهده داشت.

 

به کانال صدای مردم در تلگرام بپیوندید
@sedayemardomdotn

 

Print Friendly, PDF & Email
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا