گوناگون

«محمدعلی نجفی» به قتل همسرش اعتراف کرد

رئیس پلیس آگاهی تهران اعلام کرد: نجفی صراحتا به قتل همسرش اعتراف و انگیزه‌اش را اختلافات خانوادگی اعلام کرده و گفته است: میترا مدام مرا به افشای اسرارم تهدید می‌کرد، کشتمش!

بهارنیوز: رئیس‌ پلیس آگاهی تهران خبر داده که محمدعلی نجفی به قتل همسرش، میترا استاد اعتراف کرده و در خیابان وحدت اسلامی در نزدیکی پلیس آگاهی تهران بازداشت شده و در نخستین اعتراف‌های‌اش به قتل همسرش گفت: «برای خراب کردن زندگی من آمده بود و مدام مرا تهدید می‌کرد که اسرارم را فاش می‌کند و زندگیم را ویران می‌کند او حتی می‌خواست تهدیداتش را در مصاحبه‌ای عملی کند.» دقایقی پیش شهردار سابق تهران با مراجعه به پلیس آگاهی مرکز در چهارراه شاهپور خودش را تسلیم و به قتل همسرش اعتراف کرد. او ادامه داد: متهم در نامه‌ای که از خودش به جا گذاشته بود، به طور کامل از انگیزه‌اش برای قتل همسرش گفته و آن را شرح داده بود و ما از همان ابتدا می‌دانستیم که جنایت توسط او صورت گرفته است. وی با اشاره به اینکه شهردار سابق تهران با همسرش اختلافات شدیدی داشته است گفت: سلاحی که متهم در جنایت از آن استفاده کرده نیز از وی کشف شده است و تحقیقات در این پرونده ادامه دارد

جسد میترا استاد ظهر امروز و توسط پسر ۱۳ساله او پیدا شد. پسر وی پس از آنکه از مدرسه به خانه برگشت با جسد مادرش روبه‌رو شده و پلیس را خبر کرده بود. به دنبال اطلاع پلیس از این ماجرا، تیم‌های تشخیص هویت، بررسی‌ صحنه جرم به همراه بازپرس جنایی و سرپرست دادسرای جنایی تهران راهی محل حادثه در خیابان دادمان سعادت آباد شدند و تحقیقات برای کشف راز جنایت آغاز شد. جسد میترا استاد در حمام خانه و در حالی پیدا شده که عامل جنایت ۵ گلوله به سوی او شلیک کرده بود که یک گلوله به دست و یک گلوله به قلب او اصابت کرده و باعث مرگش شده است. بررسی‌ها نشان می‌دهد که این زن و پسرش به تازگی به طبقه هفتم برجی در خیابان دادمان سعادت آباد نقل مکان کرده بودند و هنوز بعضی از اثاثیه آنها به صورت بسته بندی در آپارتمانشان وجود داشت و باز نشده بود. سایت روزنامه ایران، به‌نقل از پسر ۱۳ساله میترا استاد، همسر دوم محمد‌علی نجفی، شهردار پیشین تهران، گفته نجفی، در خانه دست بزن داشته و مادرش را کتک می‌زده و حتی یک‌بار دست این پسر را که مانع کتک‌خوردن مادرش شده‌ شکسته‌بود. وی مدعی شده که شوهر مادرش، یعنی نجفی، در خانه اسلحه‌ داشته و برای این اسلحه مجوز هم داشت!

 

برج مسکونی محل قتل در خیابان شهید دادمان سعادت آباد تهران

بین ساعت ۹ تا ۱۰ امروز یعنی دوشنبه هفتم خرداد ماه ۹۸ پرونده قتلی گشوده شد که شاید باز جزو پرونده‌های تاریخی و جنجالی در حوزه حوادث قرار بگیرد. امروز خبر قتلی به پلیس و دادسرای جنایی اعلام شد که هنوز دقایقی از ماجرا نذشته بود که در راس اخبار در فضای مجازی قرار گرفت. مقتول میترا استاد همسر دوم محمدعلی نجفی، شهردار سابق پایتخت بود. بلافاصله قاضی شهریاری، رئیس دادسرای جنایی، دشتبان بازپرس ویژه قتل و کارآگاهان اداره آگاهی در صحنه جرم حاضر می‌شوند. میترا در وان حمام خانه‌ استیجاری‌اش واقع در منطقه سعادت‌آباد تهران به قتل رسیده است.

 

ماجرای نامه‌ شهردار سابق تهران

طبق تحقیقات پلیس، میترا در یکی از واحد‌ی برج‌ معروفی در سعادت آباد به قتل رسیده است. این واحد حدود ۱۷۰متر است و ۲۰ روز پیش به نام میترا همسر نجفی قول‌نامه شده است. میترا یک پسر از همسر سابقش داشته که در ساعت قتل مدرسه بوده است. راننده نجفی متوجه می‌شود که حال نجفی خوب نیست به همین دلیل با دختر او (از همسر اولش) تماس می‌گیرد و اعلام می‌کند که پدرش حال مساعدی ندارد و من نگران شده‌ام. دختر به راننده می‌گوید: «بیا دنبال من با هم برویم دنبال پدرم.» وقتی به خانه میترا می‌رسند متوجه قتل می‌شوند. در آن زمان نجفی در خانه نبوده است. نامه‌ای که نجفی نوشته در خانه مقتول پیدا شده است. نجفی در نامه اظهار کرده که ما با هم اختلاف داشتیم.

دلیل اختلاف نجفی و میترا

میترا دختری متولد ۱۳۶۲ بوده است. او پس از ازدواج با نجفی به هیچ وجه اجازه نمی‌داده که نجفی با خانواده‌اش در ارتباط باشد و هر لحظه او را چک می‌کرده است.

به کانال صدای مردم در تلگرام بپیوندید
@sedayemardomdotnet

Print Friendly, PDF & Email
دکمه بازگشت به بالا