گوناگون

مردم سیل‌زده هنوز در چادر زندگی می‌کنند

بعد از گذشت بیش از ۷۵ روز از زمان وقوع سیل، ضمن اینکه بازسازی و تعمیر منازل مسکونی به کُندی پیش می‌رود، بسیاری از مردم سیل‌زده در چادر زندگی می‌کنند.

قرجه طیار در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در تشریح آخرین وضعیت مناطق سیل‌زده استان گلستان بعد از ۷۵ روز که از زمان وقوع سیل گذشته است، گفت: سیلاب در این منطقه فروکش کرده است، اما زیرساخت‌ها دچار آسیب زیادی شده‌اند، ضمن اینکه بازسازی و تعمیر منازل مسکونی به کُندی پیش می‌رود و مردم از این نظر با مشکل جدی مواجه هستند.

نماینده گنبد کاووس در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: بسیاری از مردم سیل‌زده این منطقه هنوز در چادر زندگی می‌کنند و انتظار می‌رود در پی وعده‌ای که رئیس جمهور و سایر مسئولان دولتی مربوطه برای تسریع روند جبران خسارات مناطق سیل‌زده داده بودند، کارها در این بخش با سرعت بیشتری پیش برود تا مردم بتوانند به منازل خود برگردند.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: بعد از وقوع سیل زمین‌های کشاورزی این منطقه دچار آسیب جدی شدند … انتظار می‌رود مبالغ تعیین شده برای جبران خسارات ناشی از سیل به حساب سایر کشاورزان نیز واریز شود…

 

به کانال صدای مردم در تلگرام بپیوندید
@sedayemardomdotn

 

Print Friendly, PDF & Email
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا