گوناگون

ترس و وحشت در رژیم« فقها»

به گزارش صدا و سیما؛ امام جمعه موقت تهران امروز از همه مسئولان و گروه‌های سیاسی با هر عقیده و فکری خواست تا با دیکتاتور حکومت « اسلامی» هم صدا باشند…

محمد امامی کاشانی، با اشاره به سخنان اخیر خامنه ای گفت: در آیات ۳۴ و ۳۵ سوره “محمد” نیز به موضوع مقاومت اشاره شده است. بر اساس این آیات به امت اسلامی سفارش شده که در برابر ستمگران نترسند و سازش نکنند.

امامی کاشانی گفت: انتظار این است که همه مسئولان با هر عقیده و فکری با رهبری رژیم همصدا باشند تا دنیا بداند حرف ما همین است و غیر از این نیست.

آمریکا در حال تله گذاری است

صداوسیمای مبلغ رژیم رسوا شده نیز روز دوشنبه شب در پی مصاحبه وزیر خارجه آمریکا، در گزارشی گفت: براستی چه شده است که آمریکایی‌ها پس از سخنان تهدید آمیز هفته گذشته، اکنون به یکباره فرمان را به سمت درخواست مذاکره چرخانده اند؟ آیا آمریکایی‌ها واقعا تغییر سیاست داده اند؟ و آیا آمریکایی‌ها عقب نشینی کرده اند؟ صحبت‌های وزیر امور خارجه آمریکا نشان می‌دهد، آمریکایی‌ها در حال تله گذاری سیاسی و عملیات فریب هستند.

وزیر امور خارجه آمریکا می‌گوید ایران باید یک کشور عادی شود. کشور عادی شدن ایران یعنی همان ۱۲ شرطی که قبلا اعلام شده. یعنی تسلیم همه خواسته‌های آمریکا شود.

این سوال نیز مطرح است که آمریکایی‌ها با بیان رسانه‌ای این مسایل بدنبال چه هستند؟ واقعیت این است که آنها اکنون تلاش دارند با راهبرد فشار اقتصادی و تاکتیک پیشنهاد مذاکره، خود را مدافع مذاکره و گفتگو، و جمهوری اسلامی را مخالف مذاکره نشان دهد و همزمان با تبلیغات هدفمند و فریب افکار عمومی، مسئولان نظام را تحت فشار قرار داده تا به پای میز مذاکره باج خواهانه بیایند و تسلیم خواست‌های آمریکا شوند.

به کانال صدای مردم در تلگرام بپیوندید
@sedayemardomdotn

Print Friendly, PDF & Email
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا