ورزشی

صعود تیم ملی والیبال ایران به دور نهایی لیگ ملت‌ها های جهان

تیم ملی والیبال ایران در نخستین بازی خود از هفته پنجم (پایانی دور مقدماتی) لیگ ملت‌های ۲۰۱۹؛ سه بر یک صربستان را شکست داد.

به گزارش ایسنا، تیم ملی والیبال ایران در نخستین بازی هفته پنجم (پایانی دور مقدماتی) لیگ ملت‌های ۲۰۱۹ در بلغارستان به مصاف تیم ملی صربستان رفت و با نتیجه ۳ بر یک به پیروزی رسید. تیم ملی ایران با کسب ۱۱ برد از مجموعه ۱۳ دیدار خود در دور مقدماتی ۳۳ امتیازی شد و جواز حضور در دور نهایی مسابقات به میزبانی شیکاگو را به دست آورد.

تیم ملی ایران با ترکیب میلاد عبادی‌پور، سعید معروف، سید محمد موسوی، امیر غفور، علی شفیعی، محمدرضا حضرت‌پور (لیبرو) و پوریا فیاضی بازی را آغاز کرد و تیم ملی صربستان نیز با ترکیب اوکولیچ، پتریچ، لازار، پکوویچ (لیبرو)، جووویچ، لوبوریچ و لیسیناچ به مصاف سرو قامتان ایران رفت…

ایگور کولاکوویچ سر مربی تیم ملی والیبال ایران:ایران جزئی از قلب من است

سرمربی صربستانی تیم ملی والیبال ایران گفت: خوشحالم که به جمع شش تیم پایانی لیگ ملت‌ها صعود کردیم. ایران جزئی از قلب من است و امیدوارم در ادامه هم عملکرد خوبی داشته باشیم.

به گزارش ایسنا، ایگور کولاکوویچ در نشست خبری بعد از پیروزی مقابل صربستان گفت: خوشحالم که بازیکنانم جنگیدند و با برتری مقابل صربستان نگذاشتند کار برای صعود به فینال لیگ ملت‌های والیبال ۲۰۱۹ به نتایج بازی‌های دیگر بستگی داشته باشد. کار سختی مقابل صربستان داشتیم اما در پایان جواز حضور در شیکاگو را کسب کردیم.

او در مورد باخت مقابل فرانسه و به تأخیر افتادن صعود ایران نیز گفت: به دلیل اشتباه سایت فدراسیون که ایران را صعود کرده اعلام کرد، بازیکنانم مقابل فرانسه از مسیر خود که جنگندگی است دور شده بودند و کار سختی بود که در آن بازی آن‌ها به مسیر اصلی بازگردانیم. با این حال خوشحالم که با شکست دادن صربستان در یک بازی سخت، به جمع شش تیم پایانی صعود کردیم.

سرمربی تیم ملی والیبال ایران در مورد ترکیب ملی‌پوشان برای دو بازی باقیمانده نیز گفت: همه بازیکنان ما شایستگی بازی کردن را دارند و بعد از این بازی سخت مقابل صربستان این نفرات باید استراحت کنند. ایران جزئی از قلب من است و امیدوارم در ادامه راه هم بهترین عملکرد را داشته باشیم.

 

به کانال صدای مردم در تلگرام بپیوندید
@sedayemardomdotn

 

Print Friendly, PDF & Email
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا