گوناگون

امتیاز آرمان امروز لغو شد؛ آرمان ملی روی پیش‌خوان روزنامه‌فروشی‌ها رفت

روزنامه «آرمان امروز» از روز سه‌شنبه اول مرداد دیگر منتشر نشد. …

«هوشمند سفیدی»، صاحب امتیاز این روزنامه علت منتشر نشدن آن را، حکم هیات نظارت بر مطبوعات مبنی بر لغو امتیاز روزنامه آرمان امروز عنوان کرده است.

او گفته است در حال پی‎گیری‌های حقوقی برای از سر گیری انتشار این روزنامه است: «امیدواریم با رفع مشکلات، آرمان امروز بتواند مشی روشن‎فکرانه و آگاهی‌بخشی خود را تداوم بخشد.»

هم‌زمان، ایسنا خبر داد که روزنامه «آرمان ملی» که پیش‎تر با لوگو و رنگی متفاوت منتشر می‌شده، با همان نام اما با قالبی شبیه به روزنامه آرمان امروز روی پیش‎خوان روزنامه‌فروشی‌ها رفته است.

این خبرگزاری گزارش داد که اعضای تحریریه روزنامه آرمان امروز به تحریریه روزنامه آرمان ملی پیوسته‌اند و از این پس آرمان ملی را به صورت مشترک منتشر می‌کنند.

صاحب امتیاز و مدیرمسؤول آرمان ملی که از روز سه‌شنبه منتشر شده، «حسین عبدالهی» است. او پیش‎تر مدیرمسؤولی روزنامه آرمان امروز را برعهده داشت.

اما هوشمند سفیدی اعلام کرد آرمان ملی هیچ ارتباطی با روزنامه آرمان امروز ندارد.

صاحب امتیاز آرمان امروز در واکنش به انتشار خبر ادغام دو روزنامه گفت: «انتشار روزنامه آرمان ملی در شکل و شمایل آرمان امروز، غیرحرفه‌ای و غیراخلاقی است.»

قدس آنلاین: روزنامه «آرمان امروز» از روز سه‌شنبه (اول مرداد ماه) دیگر منتشر نمی‌شود و تحریریه آن به روزنامه «آرمان ملی» منتقل شده است.

به گزارش ایسنا، با ادغام این دو روزنامه، «آرمان ملی» که پیشتر با لوگو و رنگی متفاوت منتشر می‌شده، با همان نام اما با قالبی شبیه به روزنامه «آرمان امروز»، روی پیشخوان روزنامه‌فروشی‌ها آمده است. گفته می‌شود، اعضای تحریریه روزنامه «آرمان امروز» نیز به تحریریه روزنامه «آرمان ملی» پیوسته‌اند و از این پس روزنامه «آرمان ملی» را به صورت مشترک منتشر می‌کنند.

بر این اساس «آرمان ملی» از امروز با صاحب امتیازی و مدیرمسؤولی حسین عبدالهی منتشر شود. او پیشتر مدیرمسؤولی روزنامه «آرمان امروز» را برعهده داشت.

به کانال صدای مردم در تلگرام بپیوندید
@sedayemardomdotnet

Print Friendly, PDF & Email
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا