حقوق بشر

بازداشت دو فعال کارگری رهام یگانه و هیراد پیربداقی در مقابل دادگاه انقلاب تهران

بازداشت این دو فعال کارگری صبح روز جاری، پیش از برگزاری جلسه دادگاه متهمین اعتراضات هفت تپه و در میان جمع خانواده متهمین در مقابل دادگاه انقلاب تهران صورت گرفته است.

رهام یگانه و هیراد پیربداقی دو فعال کارگری صبح روز جاری توسط نیروهای امنیتی بازداشت شد. بازداشت این شهروندان در مقابل دادگاه انقلاب تهران و پیش از برگزاری جلسه دادگاه متهمین اعتراضات هفت تپه و در جمع خانواده متهمین صورت گرفته است.

به گزارش خبرگزاری هرانا، ارگان خبری مجموعه فعالان حقوق بشر در ایران، امروز شنبه ۱۲ مردادماه ۹۸، رهام یگانه و هیراد پیربداقی توسط نیروهای امنیتی بازداشت شدند.

بازداشت این شهروندان صبح روز جاری، پیش از برگزاری جلسه دادگاه متهمین اعتراضات هفت تپه و در میان جمع خانواده متهمین در مقابل دادگاه انقلاب تهران صورت گرفته است.

به گفته یکی از حاضرین، پیش از برگزاری دادگاه امروز خانواده متهمین به همراه تعدادی از فعالین کارگری و مدنی در مقابل ساختمان محل برگزاری دادگاه تجمع کرده بودند که در خلال این تجمع مامورین آقای یگانه و آقای پیربداقی را بازداشت و به ساختمان دادگاه انقلاب منتقل کردند.

جلسه دادگاه متهمین اعتراضات هفت تپه طبق ابلاغ قبلی، صبح روز جاری در شعبه ۲۸ دادگاه انقلاب تهران برگزار شده است.

لازم به ذکر است رهام یگانه پیشتر نیز در آذرماه سال گذشته به همراه ۴ فعال کارگری دیگر بازداشت و پس از یک روز آزاد شده بود.

به کانال صدای مردم در تلگرام بپیوندید
@sedayemardomdotnet

 

Print Friendly, PDF & Email
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا