ورزشی

۲۱ رسانه از ۲۱ کشور ناظر بازی تیم ملی فوتبال ایران – کامبوج

روابط عمومی وزارت ورزش و جوانان اعلام کرد که ۲۱ رسانه خارجی از بیست و یک کشور جهان بازی تیم های ملی فوتبال ایران و کامبوج را پوشش خبری می‌دهند. دیداری که قرار است با نظارت فیفا بانوان در آن حضور داشته باشند…

به گزارش ایسنا، وزارت ورزش و جوانان اعلام کرد که ۵۲ خبرنگار، عکاس و فیلمبردار و گزارشگر شبکه‌های مختلف و خبرگزاری‌ها متقاضی پوشش خبری بازی ایران و کامبوج در مرحله مقدماتی جام جهانی قطر هستند که از این تعداد ۲۱ خبرنگار، عکاس و فیلمبردار و گزارشگر  از ۲۱ شبکه و خبرگزاری خارجی متقاضی پوشش خبری این بازی هستند.

قرار است در دیدار تیم ملی ایران برابر کامبوج تماشاگران زن ایرانی حضور داشته باشند. موضوعی که با نظارت هیاتی از سوی فیفا همراه خواهد بود.

سخنگوی وزارت ورزش و جوانان با اعلام این خبر و با اشاره به نامه فدراسیون فوتبال مبنی بر معرفی خبرنگاران و خبرگزاری‌های خارجی به وزارت ورزش و جوانان برای پوشش خبری بازی تیم های ایران و کامبوج در مرحله مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ گفت: تمامی رسانه‌هایی که دارای مجوز رسمی فعالیت از سوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی هستند به فدراسیون فوتبال معرفی شده‌اند.

ناظمی ادامه داد: در تمام رویدادهای بین المللی ورزشی که ایران میزبانی آنها را بر عهده دارد پذیرای خبرنگاران خارجی و تیم کاری آنها که اجازه فعالیت رسمی دارند خواهیم بود.

به کانال صدای مردم در تلگرام بپیوندید
@sedayemardomdotnet

Print Friendly, PDF & Email
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا