گوناگون

آقای رفیق‌دوست چگونه به این ثروت رسیدید؟

محسن رفیق‌دوست در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به حواشی به وجود آمده به دلیل برخی اظهارات صدرالساداتی (روحانی افشاگر در فیلم زیر)، گفت: بنده از آقایی که درباره حقوق بنده سر و صدا راه انداخت به دادگاه ویژه روحانیت شکایت کردم و حکم مجرمیتش صادر شده است….
وزیر سپاه در دوران نخست‌وزیری میرحسین موسوی به حواشی ایجاد شده توسط صدرالساداتی (روحانی معروف اینستاگرام) واکنش نشان داد و گفت: از این آقا خواستم ادعای خود را اثبات کند اما به دلیل ناتوانی از این کار در دادگاه ویژه روحانیت محکوم شد و حکمش دیر یا زود اجرا می‌شود.

این در حالیست که مهدی صدرالساداتی برادر سیدروح‌الله صدرالساداتی عضو مجلس خبرگان رهبری و داماد آیت‌الله مدرسی از فقهای شورای نگهبان که به گفته‌ی محسن رفیق‌دوست با شکایت او محکوم شده است، در شبکه‌های اجتماعی خود پرسید: آقای رفیق‌دوست چگونه به این ثروت رسیدید؟

به گزارش انصاف نیوز، صدرالساداتی با به اشتراک گذاشتن فیلمی در کانال تلگرامی خود نوشت: «پنج دقیقه از مصاحبه یک ساعته بنده با یکی از پاسدارانی که هم در سپاه و خرید تسلیحات در جنگ مسئولیت داشت و هم مدتی در بنیاد نور جنابعالی مسوولیت داشت را بارگذاری کردم. جوابگو باشید که چگونه به این ثروت رسیدید؟ در بنیاد مستضعفان چه میکردید؟ چگونه و از چه کسانی مجوز داروهای خاص را اخذ کردید؟ داروها را با چه مقدار سود به مردم مستضعف می‌فروشید؟ و سؤالهای مهمتر دیگر که کم کم از شما خواهم پرسید. جناب آقای #رفیق_دوست! بنده به دلایل مختلف بنا نداشتم، دوباره زوایای پنهان شخصیت‌های سیاسی را باز کنم، اما میبینم که به جای اینکه پاسخگو باشید، مصاحبه می‌کنید و می‌فرمایید بنده در دادگاهی که هنوز تشکیل نشده و بلکه تفهیم اتهام نشده ام، محکوم شدم! بنده از محکومیت در دادگاه ویژه ترسی ندارم، و افتخار می‌کنم که به شکایت امثال شما در زندان بیافتم. فرصت برای شکایت مجدد زیاد است، بگذارید پرونده خوب بزرگ شود، بعد شکایت کنید».

روح‌الله صدرالساداتی صبح یک‌شنبه ۱۷ شهریور در بیانیه‌ای که در شبکه‌های اجتماعی، از جمله کانال تلگرامی سحام نیوز منتشر شد اعلام کرد که او پس از این که توسط ماموران امنیتی سپاه پاسداران به مرگ تهدید شده به جای سفر به حوزه انتخابیه خود با همراهانش “به جای خلوتی دور از انظار” رفته است.

این نماینده مجلس خبرگان در بخشی از بیانیه خود نوشت: مسئول حفاظت اطلاعات سپاه قم بارها در جلساتی با دوستان، بنده را تهدید به دستگیری و زندان، حمله به خانه و آزار خانواده نمودند که صوت برخی از آن‌ها موجود است.

 

https://www.youtube.com/watch?time_continue=1&v=f1h5mQxineM

به کانال صدای مردم در تلگرام بپیوندید
@sedayemardomdotnet

Print Friendly, PDF & Email
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا