ویدئو

درگیری تظاهر کنندگان لردگان با ماموران سرکوبگر و به آتش کشیدن خانه بهداشت

درگیری تظاهر کنندگان لردگان با ماموران سرکوبگر امروز شنبه ۱۳ مهرماه ۹۸ در پی فراخوان به این تظاهرات از سوی مردم ادامه دارد….

دنبال تیراندازیها و حمله مأموران سرکوبگر، مردم چنارمحمودی لردگان در اعتراض به مبتلا کردن نزدیک به ۳۰۰تن از مردم این منطقه به ایدز توسط سرنگهای آلوده در مقابل اداره بهداشت و درمان رژیم، به ساختمان فرمانداری و خانه بهداشت رژیم حمله کرده و آن را به آتش کشیدند. به گزارشات دریافتی درگیریها در این شهر همچنان ادامه دارد.

تظاهرات کنندگان با استمداد از مردم شرافتمند لردگان توانستند با خشونت ماموران خامنەای مقابلە کنند. لر و بختیاری و سپس سراسر کشور نباید لردگان را تنها بگذارند.
در جریان حملە ماموران خامنەای بە تجمع اعتراضی مردم لردگان تعدادی زخمی شدند. حمله مردم به فرمانداری لردگان ادامه دارد.

مردم محروم چنار محمودی در اعتراض به جنایت مرتکب شده در حقشان  دست به تجمع اعتراضی زدند ولی پاسخ را نظام آخوندی  با سرکوب داد.
در برابر ظلم و ستم آخوندی باید متحد و یکپارچه شد.

صحنه‌های درگیری جوانان لردگان در حمله جانانه‌ای مردم دلیر لردگان به مزدوران خامنه‌ای

یادآوری اینکه: براساس  گزارشهای  دریافتی چندی پیش  آزمایش قند خون و فشار مجانی در مراکز بهداشتی کشور انجام می‌شد که یک نفر در روستای چنار محمودی یکی از روستاهای استان چهارمحال و بختیاری از شهرستان لردگان با سرنگ های آلوده به ایدز در روستای چنار محمودی بیش از ۲۰۰ نفر را مبتلا به ایدز کرد.

بالاترین

به کانال صدای مردم در تلگرام بپیوندید
@sedayemardomdotnet

 

Print Friendly, PDF & Email
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا