گوناگون

سخنان امام جمعه مشهد، کبریتی در انبار باروت!

برخی رسانه های داخل ایران نوشتند: ویدئویی از سخنان  احمد علم‌الهدی با زیر نویس عربی منتشر شده است که در آن امام جمعه مشهد بی پرده از دخالتهای جمهوری اسلامی در عراق و لبنان سخن می‌گوید. این ویدئو در شرایطی منتشر شده که عراق و لبنان اکنون هفته هاست صحنه اعتراضات ضد دولتی است. ویدئو منتشر شده از علم الهدی به عنوان سندی از دخالت جمهوری اسلامی به ویژه در عراق مورد توجه قرار گرفته و بازتاب منفی زیادی داشته است…

در این سخنرانی علم‌الهدی می‌گوید: ..امروز حشد شعبی عراق، ایران است. حزب‌الله لبنان، ایران است. انصارالله یمن، ایران است. جبهه وطنی سوریه، ایران است. جهاد اسلامی فلسطین، ایران است. حماس، ایران است. اصلا شما نگاه می‌کنید ایران کجاست امروز؟ مگر جنوب لبنان، ایران نیست؟ مگر حزب الله، ایران نیست؟ مگر این پهپاد‌هایی که یمنی‌ها فرستادند و سعودی‌ها را به خاک سیاه کشاندند ایران نبود؟ میگویند این پهپاد‌ها از شمال امده. هم جنوبتان ایران است. هم شمالتان ایران است.

فرارو: ویدئویی از سخنان آیت‌الله احمد علم‌الهدی با زیر نویس عربی منتشر شده است در آن امام جمعه مشهد بی پرده از نفوذ ایران در عراق و لبنان سخن می‌گوید. این ویدئو در شرایطی منتشر شده که عراق و لبنان اوضاع آشفته‌ای دارند و روز‌های متوالی است که معترضان در کف خیابان‌ها به فساد و نابرابری در کشور معترضند. ویدئو منتشر شده از علم الهدی به عنوان سندی از نفوذ و دخالت ایران به ویژه در عراق مورد توجه قرار گرفته و بازتاب منفی زیادی داشته است.

به گزارش فرارو، در این سخنرانی علم‌الهدی می‌گوید: «امروز حشد شعبی عراق، ایران است. حزب‌الله لبنان، ایران است. انصارالله یمن، ایران است. جبهه وطنی سوریه، ایران است. جهاد اسلامی فلسطین، ایران است. حماس، ایران است. اصلا شما نگاه می‌کنید ایران کجاست امروز؟ مگر جنوب لبنان، ایران نیست؟ مگر حزب الله، ایران نیست؟ مگر این پهپاد‌هایی که یمنی‌ها فرستادند و سعودی‌ها را به خاک سیاه کشاندند ایران نبود؟ میگویند این پهپاد‌ها از شمال امده. هم جنوبتان ایران است. هم شمالتان ایران است.»
ویدئو سخنان علم الهدی در شبکه‌های اجتماعی کشور‌های عربی منطقه به ویژه در عراق بازتاب وسیعی داشته و احساسات ملی گرایانه را در این کشور تحریک کرده است. این ویدیو در ابعاد وسیع منتشر و برای خشمگین کردن مردم و تحریک کردن افکار عمومی عراقی و لبنانی استفاده شده است.

فیلم زیر: با زبان خودشان داد میزنند که همه جا دخالت کرده و با پول نفت مردم ایران در ان کشورها مزدور خریده اند و رهبر تروریست‌های منطقه خامنه ای است.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=15&v=zSuGFJZ-s6Y

به کانال صدای مردم در تلگرام بپیوندید
@sedayemardomdotn

 

Print Friendly, PDF & Email
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا