گوناگون

طرح دو فوریتی مجلس برای ملغی شدن افزایش قیمت بنزین

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی می‌گوید فردا یکشنبه با یک طرح دو فوریتی خواستار جلوگیری از اقدام دولت در افزایش بنزین می‌شویم. ..

به گزارش بهار نیوز، ذوالنور اعلام کرد: نمایندگان مجلس هیچگونه دخالت و حتی اطلاعی از این اقدام غافلگیرانه دولت نداشته اند. این اقدام در مجموع اقدام غلطی است. در اولین ساعات شروع کار مجلس در روز یکشنبه بنده و تعداد قابل توجهی از نمایندگان مجلس، که تلفنی موافقت آنان را گرفته ام ، با ارائه یک طرح دو فوریتی خواستار توقف و لغو اقدام دولت در افزایش قیمت بنزین خواهیم شد. بنده تلفنی از تعدادی از نمایندگان مجلس نظر خواهی کردم و تماما پیامک های شان را حفظ کردم و نگه داشتم؛ همه این نمایندگان تأکید داشتند بعنوان موافق این طرح دو فوریتی اسمشان نوشته و ثبت شود و لذا در اولین ساعات یکشنبه که مجلس آغاز به کار می کند، این طرح را در هیئت رئیسه اعلام وصول خواهم کرد و این کار را پیگیری می کنیم که این مسئله گران شدن بنزین متوقف شود.

حوادث شب گذشته سیرجان از زبان فرماندار
سرپرست فرمانداری سیرجان گفت: متاسفانه عده‌ای پس از افزایش قیمت بنزین در سیرجان تجمع کردند و یکسری اموال عمومی را تخریب و به برخی پمپ بنزین‌ها خسارتی وارد کردند. آنها قصد داشتند به مخازن اصلی شرکت نفت دسترسی داشته باشند و آنها را به آتش بکشند که با مقاومت نیروهای امنیتی، انتظامی، سپاه و بسیج روبرو و عقب‌نشینی کردند. در این میان یکسری افراد مجروح شدند. در حال بررسی این موضوع هستیم که این افراد به چه شکل مجروح شدند و نمی‌توانیم با یقین صددرصدی گفت که با تیر مستقیم نیروهای امنیتی یا از جای دیگر مجروح شدند. برخی‌ها از پشت و برخی نیز از بغل ضربه خوردند.

به کانال صدای مردم در تلگرام بپیوندید
@sedayemardomdotnet

Print Friendly, PDF & Email
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا