اخبار

هراس از مردم و نفی واقعیت

فرمانده عملیات بسیج رژیم «ولایی» شامگاه پنجشنبه ۳۰ آبان بااشاره به رویدادهای اخیر کشور و تظاهران مردمی اظهار کرد: جنگ جهانی تمام عیاری علیه رژیم  بود. سالار آبنوش، در سخنانی کم‌سابقه از اعتراضات آبان ۹۸ به عنوان یک جنگ جهانی تمام‌عیار علیه نظام یاد کرد. او گفت: «این فتنه، فتنه دیگری بود. فقط خدا ما را نجات داد.» فرمانده عملیات بسیج دولت را «علیل» دانست…

او افزود: تا آخرین ساعاتی که درگیر فتنه بودیم ائتلاف شیاطین به معنای واقعی شکل گرفته بود و از صهیونیست ها تا آمریکا و عربستان معجون درهمی شکل گرفته و با هماهنگی ها و بازجویی ها اطلاعات زیادی به دست آوردیم.

فرمانده عملیات سازمان بسیج  رژیم «ولایی»با بیان اینکه دفع فتنه چیزی غیر از توجهات خدا و عنایات امام زمان نبود، اضافه کرد: هماهنگی های عجیب و غریبی در فتنه جاری شکل گرفته و فقط منتظر یک جرقه بودند تا کشور را نابود کنند که اطلاعات تکمیلی پس از اعترافات اعلام خواهد شد.

وی با بیان اینکه اینترنت با تاخیر قطع شد اما باز کمک شد تا ساماندهی پیچیده این گروه ها بهم بریزد، گفت: فتنه گران کشتار نصف ایران را در نظر گرفته بودند و برای اولین بار با هماهنگی و سازماندهی خاصی مواجهه شده بودیم به طوریکه کیف هایی داشتند که وسایل آنها را تابه حال ندیده بودیم و هوابرش ها و قیچی هایی که سخت ترین قفل ها را می بریدند و هرجا که وارد می شدند بلافاصله آتش زده و غارت می کردند از این رو پدیده عجیب و جدیدی بود که یک دفعه کل کشور را فراگرفت.

به گزارش ایسنا، آبنوش با بیان اینکه معجزه ها را در فتنه و انقلاب دیده بودم تاکید کرد، این فتنه، فتنه دیگری بود!

به کانال صدای مردم در تلگرام بپیوندید
@sedayemardomdotnet

 

Print Friendly, PDF & Email
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا