گوناگون

حسن روحانی استعفا وزیر جهاد کشاورزی دولتش را نپذیرفت

سخنگوی هیئت‌رئیسه مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه وزیر جهاد کشاورزی دولت روحانی استعفا داده، گفت که حسن روحانی استعفای حجتی را نپذیرفته است.

به گزارش ایسنا، اسدالله عباسی، در حاشیه جلسه علنی روز گذشته مجلس درباره جلسه استیضاح وزیر جهاد کشاورزی که قرار است سه‌شنبه برگزار شود، گفت: «هنوز نماینده دولت در خصوص حضور وزیر جهاد کشاورزی در این جلسه به ما اعلامی نداشته است، بر همین اساس طبق آئین‌نامه داخلی مجلس استیضاح وزیر سه‌شنبه هفته جاری در جریان خواهد بود.

معاون مجلسی رحانی، امروز به ما اعلام کردند که وزیر کشاورزی استعفا داده‌اند و حسن روحانی هم نپذیرفته است. در صورت پذیرفته شدن، وزیر جهاد در صحن مجلس حضور نخواهد یافت اما در هر دو صورت ما بحث  استیضاح را در جلسه علنی روز سه‌شنبه خواهیم داشت.»

عباسی درباره جلسه امروز مجلس شورای اسلامی گفت: «با توجه به این‌که اعلام‌شده بود مجلس برای افزایش قیمت بنزین ورود پیدا کند، در همین رابطه گروه اقتصادی جلساتی را با ستاد تنظیم بازار برگزار کرد و نتیجه آن جلسات را در صحن علنی مجلس برای نمایندگان گزارش خواهند داد. وزرای صمت و دادگستری و همچنین مسئولانی از سازمان تعزیرات حکومتی و همچنین اتاق اصناف و بازرگانی و کسانی که متصدی تنظیم بازار هستند در جلسه علنی فردای مجلس حضور خواهند یافت.»

به کانال صدای مردم در تلگرام بپیوندید
@sedayemardomdotn

Print Friendly, PDF & Email
دکمه بازگشت به بالا