گوناگون

آقای سردار قاتل شما هستید

به رغم وجود فیلم‌های شلیک ماموران به مردم، سپاه قصد دارد تیراندازی را به گردن معترضان بیاندازد. این در حالی است که کوچه پس کوچه های میهن را به خون کشیده اند ،با وقاحت و بی شرمی تمام منکر گلوله‌ هایی‌اند که به سوی مردم بی گناه  شلیک کرده‌‌اند و جانهایی را که به خاک و خون کشیده اند..

در حالی که ده‌‌‌ها فیلم از شلیک ماموران نیروی انتظامی و سپاه به سمت مردم در اعتراضات اخیر در شبکه های مجازی منتشر شده، تنها یک هفته بعد از سرکوب معترضان در ایران، مقام های سپاه پاسداران سعی دارند معترضان را عامل تیراندازی ها معرفی کنند.

رسانه‌های دولتی در ایران روز یکشنبه ۳ آذر اظهارات علی فدوی، جانشین فرمانده سپاه را منعکس کرده اند که در آن وی مدعی شده بود برخی از معترضان مسلح بوده و از پشت مردم را می‌کشتند. اینکه خائنین به خلق و انقلاب،  وحشیانه به مردم بی دفاع هجوم آورده و آنان را قلع و قم کرده اند،  تردید ناپذیر است.

پیش از این برخی چهره های امنیتی و انتظامی دیگر هم اظهارات مشابهی را مطرح کردند. این در حالی است که دست‌کم صدها فیلم ارسالی به گروه های اجتماعی نشان می‌دهد ماموران نیروی انتظامی  به سمت مردم شلیک می‌کنند.جمهوری اسلامی مانند گذشته، مدعی است معترضان به سمت مردم شلیک کرده اند. این در حالی است که این بار فیلم ها و مستندات نشان می‌دهد ادعای آنان دروغ است. با این نیرنگ و فریب نمی توان به جنایت رژیم و در راس آن به جنایت خامنه ای که در تاریخ بشریت هم سطح و هم تراز با دیکتاتورهای جهان است سرپوش گذاشت!

به کانال صدای مردم در تلگرام بپیوندید
@sedayemardomdotn

Print Friendly, PDF & Email
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا