از هر دری سخنی

به حاکمیت تبهکار «ولایی» خوش آمدید

دولت‌های مستبد در خلال سدهٔ گذشته با نقض خشن حقوق شهروندان مانع دستیابی مردم به خواست‌های به‌حق و ترقی‌خواهانه‌شان شده‌اند. رژیم “ولایت فقیه” با از بین بردن حق انتخاب آزاد نمایندگان واقعی مردم توسط غربال شورای نگهبان و پایمال کردن استقلال قوای سه‌گانه، حق حاکمیت را از مردم سلب کرده است. برای رژیم جمهوری اسلامی و انتخاباتش که از پیش مهندسی شده‌اند، صندوق‌های رأی صرفاً حضوری نمادین دارند…

به گزارش فرارو، روز گذشته و در پنجمین روز ثبت نام از داوطلبان یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی داماد حسن روحانی، کامبیز مهدی زاده فرساد ، در مرکز حوزه انتخابیه تبریز، آذرشهر و اسکو در محل فرمانداری حاضر شد و در انتخابات ثبت نام کرد.  بسیاری از مخاطبان واکنش‌های تندی به ثبت‌نام یک “ژن خوب” در انتخابات مجلس داشته‌اند.

مهدی زاده پس از ثبت‌نام و در پاسخ به این‌که آیا روحانی از کاندیدا شدن دامادش مطلع است؟ گفت: “بله، به عنوان یک فرزند از پدر کسب اجازه کرده و در انتخابات شرکت کرده ام.”

واکنش مخاطبان به ثبت‌نام داماد روحانی در انتخابات اما به شدت منفی بود. کاربران از دو زاویه به این ثبت نام واکنش نشان داده‌اند. عده‌ای به همان مسئله قدیمی “ژن خوب” اشاره کرده‌اند و بحث ورود آقازاده ها به انتخابات را نقد کرده‌اند. چه آنکه پیشتر نیز پسر نوبخت در انتخابات ثبت نام کرد و مخاطبان پیش بینی می‌کنند در روزهای آینده آقازاده‌های دیگری نیز سر از فرمانداری‌ها و وزارت کشور درآوردند، “شناسنامه در دست و لبخند به لب”، با زجر و عذاب توده های جان به لب رسیده با تضاد عمیق میان توده ها با حاکمیت جهل و جنایت.

کامنت‌های بسیاری با این مضمون که “آقای داماد” چگونه با سن کم تا بدین جا رسیده و چندین پست دولتی را تجربه کرده است و حالا با کدام تخصص و کارآمدی قصد خدمت در مجلس شورای اسلامی را دارد.

به کانال صدای مردم در تلگرام بپیوندید
@sedayemardomdotn

 

 

Print Friendly, PDF & Email
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا