ورزشی

وقتی مردم و ورزشکاران “غیرخودی” محسوب می شوند

با عملکرد مخرب فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی؛ تیم ملی ایران در بازی های مقدماتی جام جهانی در موقعیت دشواری قرار گرفته است. وحید هاشمیان مربی ارزنده تیم ملی اعلام کرد :” شرایط تیم ملی ما در جدول در حد و لیاقت فوتبال ایران نیست”.

قرارداد ویلموتس و کشمکش دلال ها

به گزارش ایسنا، پس از صحبت‌هایی که احسان قاضی‌زاده هاشمی درباره‌ی قرارداد مارک ویلموتس و مبلغ سه میلیون یورویی دستمزد او و همین‌طور الزام رییس فدراسیون فوتبال برای حضور در مجلس مطرح کرد، مهدی تاج با حضور در یکی از برنامه‌های تلویزیونی این ادعا را رد کرد و گفت: قرارداد سرمربی تیم ملی سه میلیون یورو نیست و لزومی ندارد در این باره به مجلس برود.

البته تاج در این گفت‌وگو درباره این‌که باید درباره توضیحاتی به مجلس شورای اسلامی برود هم عنوان کرد: در مجلس شورای اسلامی حاضر نخواهد شد و اگر نمایندگان مجلس می‌خواهند توضیحات او را بشنوند از طریق تلویزیون هم می‌توانند اطلاعات لازم را دریافت کنند.درهمین رابطه  قاضی‌زاده هاشمی مجددا عنوان کرد: طبق قانون نمایندگان مجلس شورای اسلامی بر همه امور نظارت دارند. ما براساس وظیفه نظارتی خود وزیر ورزش و جوانان را به مجلس شورای اسلامی فرا می‌خوانیم تا توضیحاتی درباره‌ی قرارداد سرمربی تیم مربی ارائه کند.

وی ادامه داد: البته وزیر ورزش باید قرارداد اصلی سرمربی تیم ملی که به زبان فرانسه و یا انگلیسی نوشته شده را با خود به مجلس شورای اسلامی بیاورد. حال اگر آقای تاج دوست داشت می‌تواند همراه آقای وزیر به مجلس بیاید. اگر هم دوست نداشت نیایند ما براساس رای اعتمادی که به وزیر ورزش داده‌ایم از او درباره قرارداد سرمربی تیم ملی توضیح می‌خواهیم. وی در ادامه دوباره تاکید کرد: قرارداد مارک ویلموتس به یورو بسته شده و جمع قرارداد سرمربی و دستیارانش سه میلیون یورو است.

وحید هاشمیان درباره حواشی که برای تیم ملی به وجود آمد گفت: به نظر من حتی اگر دیدار با عراق را می‌بردیم، حواشی که برای ویلموتس به دلیل قراردادش پس از این بازی به وجود آمده بود، باز هم پیش می‌آمد… حواشی برای تیم ملی به وجود آمد که من به عنوان عضوی از کادر فنی خبر نداشتم که آیا ویلموتس به ایران می‌آید؟ یا جلسه آنالیز چه زمانی برگزار می‌شود؟…او درباره وضعیت فعلی تیم ملی در بازیهای مقدماتی جام جهانی و جام ملتهای آسیا، گفت: واقعیت این است که شرایط تیم ملی ما در جدول در حد و لیاقت فوتبال ایران نیست…

 

به کانال صدای مردم در تلگرام بپیوندید
@sedayemardomdotn

 

Print Friendly, PDF & Email
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا