ورزشی

فسخ قرارداد سرمربی استقلال تهران

هفته چهاردهم لیگ برتر فوتبال ایران در حالی آغاز می شود که نارضایتی بازیکنان و مربیان باشگاه های فوتبال کشور از شرایط حاکم بر ورزش اوج تازه ای گرفته است. چند مربی ضمن اعتراض فسخ قرارداد های خود را اعلام کردند.

اعتراض بازیکنان و استعفای مربیان، چاشنی هفته چهاردهم لیگ برتر

به گزارش ایسنا، هفته چهاردهم لیگ برتر فوتبال ایران با انجام پنج بازی آغاز می‌شود. از ۵ بازی امروز چهار مسابقه تحت‌الشعاع جدایی قطعی یا احتمالی سرمربیان تیم‌هاست. دنیزلی از تراکتور جدا شد، کمالوند به دلیل مشکلات مالی اعلام کرده بعد از پایان نیم فصل از پارس جنوبی جدا می‌شود، منصوریان به علت کسب نتایج ضعیف خطر اخراج را بیش از هر زمانی احساس می‌کند و آندره‌آ استراماچونی هم قرارداد خود با استقلال تهران را به‌طور یکطرفه فسخ کرده است…

جانلوکا دی‌مارتزیو، روزنامه‌نگار معروف ایتالیایی که از ابتدای حضور استراماچونی در استقلال، اخبار اختصاصی سرمربی استقلال را منتشر می‌کرد، در ادعایی جدید خبر از فسخ یک طرفه قرارداد این مربی داد.هرچند هنوز باشگاه استقلال به خبر فسخ قرارداد سرمربی ایتالیایی خود واکنش نشان نداده است اما یک روزنامه‌نگار ایتالیایی مدعی شده است که استراماچونی قراردادش را با استقلال فسخ کرده است.

هم‌چنین او بیانیه‌ای از سوی استراماچونی منتشر کرده که در بخشی از آن به نقل از سرمربی ایتالیایی استقلال نوشته است: قرارداد کادرفنی استقلال به صورت یک طرفه فسخ شده است.سرمربی ایتالیایی استقلال در ادامه این بیانیه از بازیکنان و هواداران این تیم بابت این مدت تشکر کرده و ابراز امیدواری کرده که دوباره یکدیگر را در آینده ببینند.باشگاه استقلال هنوز به خبر استعفای استراماچونی واکنش نداشته است. استراماچونی با تشکر از هواداران تیم استقلال ابراز امیدواری کرد این تیم بتواند با کسب نتایج خوب هم‌چنان به پیش‌روی خود ادامه دهد.این سرمربی مدت‌ها در ایران از پرداخت نشدن حقوق خود ابراز ناراحتی کرده بود و به همین خاطر همراه با دستیاران خود تصمیم به فسخ قرارداد با استقلال گرفت.

 

به کانال صدای مردم در تلگرام بپیوندید
@sedayemardomdotn

 

Print Friendly, PDF & Email
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا