ورزشی

اعتراض بازیکنان تیم فوتبال امید ایران به عملکرد وزیر ورزش!

کاپیتان تیم فوتبال امید از رفتار مدیران فدراسیون و عملکرد وزارت ورزش به شدت انتقاد کرد و خواستار توجه به مطالبه های ورزشکاران شد.

طغیان کاپیتان تیم امید علیه فدراسیون و وزیر ورزش

کاپیتان تیم امید از رفتار مدیرانی که در تمرین تیم امید حضور داشتند ناراحت است.امید نورافکن در این باره به ایلنا گفت: خودتان می دانید برای برد تیم ملی برابر عراق چه پاداش هایی در نظر می گیرند و صعود به المپیک رویایی همه مردم ایران است که فکر می کنم باری کشورمان خیلی مهم است.او ادامه داد: دست آقای سلطانی فر و تاج که به تمرین تیم امید آمدند درد نکند ولی از تنها چیزی که صحبت نشد پاداش چشمگیر برای صعود به المپیک بود. ما تا همین مرحله که آمدیم هرگز پاداشی طلب نکردیم ولی خیلی مهم است که به بچه ها انگیزه بدهند.

کاپیتان تیم امید در در مورد شرایط ایران به خاطر تحریم ها هم گفت: ما شرایط کشور را می دانیم و این مسائل را درک می کنیم اما حداقل می توانیم در داخل کشور از این تیم حمایت کنیم. ما بازی های دوستانه خوبی نداشته ایم اما بچه ها تلاش می کنند تا مشکلات را هرچه زودتر حل کنند.نورافکن می گوید صعود به المپیک انگیزه زیاد می خواهد: شما ببیند به تیمی که به المپیک مونترال صعود کرد چه پاداش هایی دادند، خانه، ماشین و همه چیز و من فکر می کنم می شود به بازیکنان فعلی هم چنین قول هایی داد چون صعود به المپیک انگیزه زیادی می خواهد. امروز در تمرین در مورد همه چیز صحبت شد جز پاداش چشمگیر در صورت صعود به المپیک.امید نورافکن در پایان گفت: ما صد در صد تمام توان مان را برای صعود به المپیک می گذاریم اما امیدوار هستم مشکلات حل شود تا بازیکنان با انگیزه خوب پای به این رقابت ها بگذارند.

 

به کانال صدای مردم در تلگرام بپیوندید
@sedayemardomdotn

 

Print Friendly, PDF & Email
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا