گوناگون

ردصلاحیت برخی از چهره‌های اصلاح طلب

جواد امام دبیرکل مجمع ایثارگران اصلاح‌طلب، علی شکوری راد دبیرکل حزب اتحاد ملت ایران، آذر منصوری عضو شورای مرکزی حزب اتحاد ملت ایران و از جمله این فعالان سیاسی اصلاح‌طلب هستند که صلاحیت آنها برای هیئت اجرایی احراز نشده است…

خبرگزاری فارس گزارش داد: طبق شنیده‌ها برخی از فعالان شاخص طیف اصلاح‌طلب که برای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی نام نویسی کرده بودند از سوی هیئت‌های اجرایی احراز صلاحیت نشده‌اند.

جواد امام دبیرکل مجمع ایثارگران اصلاح‌طلب، علی شکوری راد دبیرکل حزب اتحاد ملت ایران، آذر منصوری عضو شورای مرکزی حزب اتحاد ملت ایران و از جمله این فعالان سیاسی اصلاح‌طلب هستند که صلاحیت آنها برای هیئت اجرایی احراز نشده است.

این در حالیست که رئیس ستاد انتخابات استان تهران با اشاره به فرآیند تایید صلاحیت‌ها گفت: رسیدگی به صلاحیت ها تا ساعت ۲۴ روز گذشته به اتمام رسیده که بر اساس آن در استان تهران ۹۵ درصد داوطلبین تایید صلاحیت شدند و ۵ درصد رد صلاحیت شدند.

فراخوان تحریم انتخابات دور آینده مجلس

با اعلام نام نویسی داوطلبان به عضویت در دور آینده مجلس شورای اسلامی، شمار گروه ها و سازمان هایی که مردم را به تحریم انتخابات فرا می خوانند، همچنان بالا می رود. در هفته های اخیر شعارهایی روی برخی دیوارهای تهران و شهرستان ها به هدف تحریم انتخابات نگاشته شده و همچین گروه های مختلف با انتشار بیانیه هایی مردم را فرا می خوانند که انتخابات را تحریم کنند.

گروهی با نام “فعالان ملی – مذهبیِ تحول خواه” در بیانیه نوشتند که انتخابات مجلس شورای اسلامی یک اقدام کاملا نمایشی است و مردم باید آن را تحریم کنند. در این بیانیه آمده است که خودداری از رای دادن، حداقل کار در زمینه اعتراض مدنی می باشد که هیچ خطری نیز ندارد.

در این بیانیه، گروهی نیز که خود را “اصلاح طلب” می خواند مورد انتقاد شدید قرار گرفته و “محافظه کار” توصیف گردیده و به آن توصیه شده است که از خشم مردم بهراسد و از ادامه دفاع از حکومت دست بردارند.

به کانال صدای مردم در تلگرام بپیوندید
@sedayemardomdotn

Print Friendly, PDF & Email
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا