گوناگون

علی خامنه ای در کدام زمینه ها تخصص دارد؟

خامنه ای در همه چیز دخالت می کند. در امور اقتصادی که کوچکترین آگاهی در این زمینه ندارد! در امور مسائل اجتماعی کوچکترین اطلاعات علمی در این زمینه ندارد. در مورد آداب و رسوم و فرهنگ خلق ها کاملاً بی اطلاع است! زیرا به حدیث و استخاره روی می آورد.در مورد مسائل سیاسی به “نظام”قرون وسطایی و واپسگرا اعتقاد دارد. از ریاضیات ،بیولوژی، فیزیک و شیمی لطفاً نپرسید نخوانده عالم است. از محیط زیست و زلزله شناسی به رساله ها نگاه کنید، مدام می گوید کار آن کسی است که من نماینده اش هستم. اما در یک مورد متخصص است و کارش را خوب انجام می دهد. آدمکشی و ویرانگری روی همه دیکتاتور ها را نیز سفیده کرده است. او دستور می دهد سر ها را نشانه گیرند و گلوله ها به پای کسی خالی نشود. این تنها تخصص او ست. حالا چرا برداشت از صندوق توسعه ملی با اجازه خامنه ای باید باشد. قضیه روشن است از قرار معلوم او به آن‌ چنان مرتبه‌ای از “نمایندگی خدا بر زمین” رسیده است. …

به گزارش ستاره صبح، سازمان برنامه‌وبودجه با اشاره به مجوز خامنه ای برای برداشت از منابع صندوق توسعه ملی، اعلام کرد: ‌» حداکثر تا سقف ۴۵ هزار میلیارد تومان از این منابع امسال برای پرداخت‌های اجتناب‌ناپذیر و جبران کاهش منابع درآمد نفتی نسبت به ارقام پیش‌بینی‌شده در حال استفاده است که به‌اشتباه به‌عنوان استقراض از بانک مرکزی و تزریق نقدینگی تلقی می‌شود.»
بر اساس برنامه‌ریزی انجام‌شده که مورد تائید خامنه ای هم هست ، بخشی از منابع مزبور ‌حداکثر تا سقف ۴۵ هزار میلیارد تومان امسال به‌تدریج برای پرداخت‌های اجتناب‌ناپذیر و جبران کاهش منابع درآمد نفتی نسبت به ارقام پیش‌بینی‌شده در حال استفاده است که به‌اشتباه گاه به‌عنوان استقراض از بانک مرکزی و تزریق نقدینگی تلقی می‌شود.
برپایِ لایحه بودجه سال ۱۳۹۹ با توجه به فروض در نظر گرفته‌شده برای میزان صادرات نفت خام و خالص صادرات گاز، مجموع درآمد ارزی کشور از اقلام یادشده، معادل ۲۲.۲۵ میلیارد دلار برآورد شده که ۱۴.۵ درصد آن معادل ۳.۲ میلیارد دلار سهم شرکت ملی نفت ایران و شرکت‌های دولتی تابعه وزارت نفت است.
همچنین ۴۹.۵ درصد سهم دولت معادل ۱۱ میلیارد دلار و ۳۶ درصد سهم صندوق توسعه ملی مطابق قانون برنامه ششم توسعه معادل هشت میلیارد دلاراست.بر اساس اجازه اخذشده از خامنه ای برای استفاده از ۳۰ هزار میلیارد تومان به شکل تسهیلات ارزی دریافتی از صندوق توسعه ملی با تضمین دولت، پیش‌بینی‌های لازم صورت گرفته است.

به کانال صدای مردم در تلگرام بپیوندید
@sedayemardomdotnet

Print Friendly, PDF & Email
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا