گوناگون

تابش: اصلاح‌طلبان را تایید کنید تا جنس‌ویترین جور باشد!

همچنین نهادهای حاکمیتی تمهیدی ایجاد کنند تا مقدمات تائید صلاحیت داوطلبان طبق قانون انجام شود تا مردم احساس کنند در این ویترین همه جور جنسی وجود دارد!

بهارنیوز: نماینده مردم اردکان استان یزد در مجلس در گفت‌وگو با آناتولی درباره تاثیر اعتراضات مردم بر میزان مشارکت در انتخابات مجلس گفت: اختلاف نظرها، تنگناها، اتفاقات و مشکلات رخدادهایی هستند که با تحریم‌های آمریکا علیه ایران شدت یافته است. بستر اعتراضات کمتر متوجه حاکمیت است. مردم می‌دانند حاکمیت برای ارتقای رفاه اقتصادی و اجتماعی تلاش می کند.

محمدرضا تابش، با بیان اینکه بین اصولگرا و اصلاح طلب در ایران اختلاف نظرهایی وجود دارد اما همه آنها ارتقا منافع ملی را در نظر دارند و از علاقه مندان به نظام ایران هستند، افزود: حضور گسترده مردم در انتخابات، کشور را از حملات بیگانگان به ویژه آمریکا دور می کند. آنها نمی خواهند ملت ما وحدت داشته باشد. تابش درباره تشویق مردم به حضور در انتخابات گفت: مجموعه حاکمیت برای مردم تشریح کند در چه تنگنایی قرار دارد و مردم هم همانطور که در جنگ کمک کردند در این مرحله هم کمک کنند تا از آن عبور کنیم. همچنین نهادهای حاکمیتی تمهیدی ایجاد کنند تا مقدمات تائید صلاحیت داوطلبان طبق قانون انجام شود تا مردم احساس کنند در این ویترین همه جور جنسی وجود دارد!

به کانال صدای مردم در تلگرام بپیوندید
@sedayemardomdotnet

Print Friendly, PDF & Email
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا