گوناگون

تلاش برخی کاندیدا‌ها برای ردصلاحیت شدن!

شیب و نحوه انتقاد از نهادها و بخش های مختلف نظام و حاکمیت آن هم در فاصله کمتر از دو ماه به انتخابات حتما دردی را دوا نخواهد کرد؛ بلکه اگر نماینده ای چنین دغدغه هایی دارد، حتما باید در طول ۴ سال نمایندگی به آن پرداخته و در برهه های مختلف آن را بیان می کرد؛ این رفتارها را مردم به نظر نوعی عدم صداقت برداشت خواهند کرد تا شجاعت یک نماینده!..

سایت تابناک نوشت: سخنان تند کواکبیان نماینده اصلاح طلب عضو فراکسیون امید به خوبی نشان می دهد که او به ارکان مختلف کشور نظیر دولت، رئیس جمهور، قوه قضائیه، حاکمیت، شورای نگهبان و شورای هماهنگی اقتصادی سران قوه بی محابا انتقاد کرده است؛ انتقاداتی که شاید الان وقتش نیست و برای بیانش ۴ سال فرصت وجود داشت.

شیب و نحوه انتقاد از نهادها و بخش های مختلف نظام و حاکمیت آنهم در فاصله کمتر از دو ماه به انتخابات حتما دردی را دوا نخواهد کرد؛ بلکه اگر نماینده ای چنین دغدغه هایی دارد، حتما باید در طول ۴ سال نمایندگی به آن پرداخته و در برهه های مختلف آن را بیان می کرد؛ این رفتارها را مردم به نظر نوعی عدم صداقت برداشت خواهند کرد تا شجاعت یک نماینده!

چندی پیش زمزمه هایی مطرح شده بود مبنی بر اینکه، برخی نمایندگانی که احتمال رأی آوری خود را بالا نمی دانند تلاش هایی را برای ردصلاحیت خود آغاز خواهند کرد تا در نهایت بگویند، اجازه شرکت به آنها در انتخابات داده نشده است.

مهندسی انتخابات مجلس ولایی انجام شده

قالیباف برای گرفتن جای لاریجانی در مجلس خامنه ای آماده می شود

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه اتفاقات آبان ماه در بستر ناکارآمدی دولت شکل گرفت، گفت: باید دولت خسته و نشسته را وادار به کار کرد.

به گزارش فارس، محمدباقر قالیباف عضو شورای ائتلاف نیرو‌های انقلاب اسلامی در نشست مسئولان، دبیران استان‌ها و شورای بانوان ائتلاف نیرو‌های انقلاب اسلامی که صبح پنجشنبه در سالن همایش‌های صدرا برگزار شد به تشریح وضعیت کنونی کشور و برنامه‌های شورای ائتلاف نیرو‌های انقلاب برای عبور از شرایط فعلی کشور پرداخت.

قالیباف گفت: ما درصدد تغییر اساسی هستیم که به جای وعده‌های دروغ به دنبال کار عملی برای مردم برویم و به ناامیدی و بی تدبیری پایان دهیم. ما باید به سمت یک‌مجلس نو برویم که نمایندگان آن مردمی و وکیل‌المله بوده و از شفافیت نیز برخوردار باشند. ما معتقدیم نمایندگان مجلس آینده باید اموال خود را بجز قوه قضائیه به مردم نیز اعلام کنند.

به کانال صدای مردم در تلگرام بپیوندید
@sedayemardomdotn

Print Friendly, PDF & Email
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا