گوناگون

لس‌آنجلس تایمز: ترور سلیمانی، بزرگ‌ترین قمار ریاست جمهوری ترامپ است

روزنامه آمریکایی گزارش داد که رئیس جمهور این کشور با صدور دستور ترور فرمانده نیروی قدس سپاه ایران، بزرگ‌ترین قمار دوران ریاست جمهور خود را کرد.

به گزارش فارس، روزنامه لس آنجلس تایمز در گزارشی به موضوع ترور سپهبد شهید قاسم سلیمانی پرداخت و آن را «قمار» دولت فعلی آمریکا دانست.

این روزنامه آمریکایی نوشت: با صادر کردن دستور کشتن قاسم سلیمانی، یکی از عالی‌ترین مقامات نظامی ایران، «دونالد ترامپ» رئیس جمهور آمریکا دست به بزرگترین قمار دوران ریاست جمهوری خود زده است. این گامی است که آمریکا را به مسیر افزایش خشونت های جنگ‌طلبانه پیش می‌برد.

این روزنامه آمریکایی افزود: این اقدام آمریکا به نوعی روی گردانی ترامپ از وعده‌های او مبنی بر بیرون کشیدن نظامیان آمریکایی از بحرانهای موجود در غرب آسیا است.

در ادامه این گزارش آمده است؛ ترامپ در سراسر دوران ریاست جمهوری خود اظهارات و نطق‌های آتشین کرده است اما در برابر اقدامات خصمانه و جنگ طلبانه بدون عمل باقی مانده است. وی به طرفداران خود قول داده که در برابر دشمنان آمریکا از اقدامات قاطع استفاده کند، اما همزمان نیز قول داده است که از جنگ در منطقه غرب آسیا دوری کند و نظامیان آمریکایی را به خانه بازگرداند.

 

به کانال صدای مردم در تلگرام بپیوندید
@sedayemardomdotnet

Print Friendly, PDF & Email
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا