ورزشی

انتخابی المپیک ؛هدف تیم ملی والیبال ایران حضور در بازی‌های المپیک ۲۰۲۰ توکیو است

رقابت های والیبال کسب سهمیه المپیک با حضور ۸ تیم برتر آسیا در چین آغاز می شود که تیم ملی کشورمان در نخستین دیدار به مصاف تیم چین تایپه خواهد رفت.

سر مربی تیم ملی والیبال ایران: راهی جز مبارزه کردن برای کسب سهمیه و پیروز شدن، نداریم!

به گزارش خبرنگار مهر، رقابت های والیبال کسب سهمیه المپیک با حضور ۸ تیم برتر آسیا از روز سه شنبه در چین آغاز می شود که تیم ملی کشورمان در نخستین دیدار ساعت ۱۱:۳۰ دقیقه به مصاف تیم چین تایپه خواهد رفت.ایگور کولاکوویچ در نشست خبری مسابقات والیبال انتخابی المپیک در گروه مردان که عصر امروز دوشنبه در هتل محل اسکان تیم‌ها در جیانگمن برگزار شد، افزود: این تورنمنت برای تیم ایران بسیار مهم است و شش روز سخت را خواهیم داشت.

وی ادامه داد: همه تیم‌ها می‌خواهند در المپیک حضور داشته باشند، به همین دلیل، مبارزه بزرگی در پیش خواهد بود.سرمربی تیم ملی والیبال ایران ادامه داد: همان گونه که کاپیتان معروف گفت، تیم ایران مشکلاتی در هفت روز گذشته اردوی آماده‌سازی داشت، اما فکر می‌کنم این سختی‌ها تیم را برای لحظات سخت این تورنمنت آماده‌تر می‌کند.وی تاکید کرد: هدف تیم ملی والیبال ایران حضور در بازی‌های المپیک ۲۰۲۰ توکیو است و تمام تلاش خود را برای بهترین نمایش خواهیم داشت.

کولاکوویچ ادامه داد: مشکلاتی از قبیل مصدومیت بازیکنان داشتیم که امیر غفور و فرهاد قائمی در باشگاه خود مصدوم شدند. همچنین مشکلاتی برای سلامتی بازیکنان در اردو پیش آمد که چند بازیکن ما و همچنین تیم ملی زنان ایران دچار سرماخوردگی ویروسی شدند.وی در پایان گفت: بازهم تاکید می‌کنم که این مشکلات، تیم ایران را آماده‌تر می‌کند و بازیکنان آماده‌ای داریم که در باشگاه‌ها بازی کردند و در اردوی تیم ملی، به شرایط مطلوب رسیدند. در نهایت، راهی جز مبارزه کردن برای کسب سهمیه و پیروز شدن، نداریم.

همچنین سعید معروف در نشست خبری پیش از این دیدار با بیان این‌ که می‌دانیم همه تیم‌ها آماده هستند، گفت: برای تورنمنت مهمی به چین آمدیم. شانس دیگری برای سهمیه نداریم و مجبوریم در چین سهمیه کسب کنیم.کاپیتان تیم ملی والیبال ایران ادامه داد: ایران در دوران آماده‌سازی برای حضور در این رقابت‌ها مشکلاتی داشت، اما همچنان خود را قدرتمند احساس می‌کنیم.معروف خاطرنشان کرد: می‌دانیم همه تیم‌ها آماده هستند، اما شانس دیگری نداریم و مجبور به کسب سهمیه المپیک در این رقابت‌ها هستیم.

برنامه و ساعت بازی‌های ایران به شرح زیر است (ساعت بازی‌ها به وقت تهران است):

* ایران – چین تایپه – سه شنبه ۱۷ دی ماه، ساعت ۱۱:۳۰

* ایران – قزاقستان – چهارشنبه ۱۸ دی، ساعت ۱۱:۳۰

* ایران – چین – پنجشنبه ۱۹ دی، ساعت ۱۵:۳۰

 

به کانال صدای مردم در تلگرام بپیوندید
@sedayemardomdotn

 

 

Print Friendly, PDF & Email
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا