ویدئو

اینهمه سال جنایت، مرگ بر این ولایت

اینهمه سال جنایت مرگ بر این ولایت، فیلم تظاهرات مردم و دانشجویان دانشگاه امیرکبیر ـ ۲۱دی ۹۸ (فیلم زیر)…

“مرگ بر دروغگو”، “کشته ندادیم که سازش کنیم، رهبر قاتل رو ستایش کنیم”، “این همه سال جنایت، مرگ بر این ولایت”، “مرگ بر دیکتاتور”، مرگ بر اصل ولایت فقیه،”سلیمانی قاتله رهبرش هم قاتله”، “فرمانده کل قوا، استعفا، استعفا”، از شعارها علیه خامنه‌ای بود.

جمعیت زیادی از دانشجویان و هزاران تن از مردم تهران مقابل دانشگاه‌های امیرکبیر و صنعتی شریف در اعتراض به اقدام شلیک جنایتکارانه موشک سپاه پاسداران به هواپیمای مسافری و سرنگون ساختن آن بدون اینکه مسئولیت آن را تا امروز برعهده بگیرند، دست به یک تجمع اعتراضی گسترده زدند و شعارهایی علیه مقامات حکومتی سردادند.

نوک تیز شعارهای مردم و دانشجویان در این اعتراضات متوجه شخص خامنه‌ای و دستگاه های سرکوبگر رژیم است. آنها شعار می‌دهند:‌ «این همه سال جنایت مرگ بر این ولایت»، «کشته ندادیم که سازش کنیم رهبر قاتل را ستایش کنیم»؛ «مرگ بر دیکتاتور» از دیگر شعارهای هزاران معترض بود.

بنا به گزارشها، تظاهرات دانشجویان دانشگاه امیرکبیر که گروه کثیری از مردم به آنها پیوسته‌ بودند به خیابانهای اطراف کشیده شد. هزاران تن در خیابان حافظ و اطراف آن با شعارهای ”کشته ندادیم که سازش کنیم رهبر قاتل را ستایش کنیم”، ”مرگ بر دیکتاتور”، ”مرگ بر دروغگو”، ”نترسید نترسید ما همه با هم هستیم”، ”مرگ بر این ولایت – این همه سال جنایت”، «ننگ ما، ننگ ما، رهبر الدنگ ما»، ”به من نگو فتنه‌گر فتنه تویی ستمگر”، ”۱۵۰۰نفر کشته آبان ماست”، ”سلیمانی قاتله رهبرش هم قاتله” دست به اعتراض زده‌اند.

روز دوم اعتراضات دی ماه درسراسر ایران

به کانال صدای مردم در تلگرام بپیوندید
@sedayemardomdotn

 

Print Friendly, PDF & Email
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا