از هر دری سخنی

شیوع ام‌اس در بین اصلاح‌طلب‌ها!

در سپهر سیاسی این مملکت شخصی را داریم به نام علی شکوری‌راد که دبیر حزب اتحاد ملت ایران اسلامی است.

جهان صنعت، محمدرضا ستوده؛ اول اینکه معلوم نیست ایشان می‌خواهند کدام قسمت ملت را با آن قسمت دیگر متحد کنند. به عبارتی مثلا قرار است حزب اصولگرایان را با اصلاح‌طلبان متحد کنند؟ آیا قرار است این دو طیف را با کسانی که هیچ‌کدام از این دو را قبول ندارند پیوند دهند؟ اصلا ما مگر با هم اتحاد نداریم که ایشان می‌خواهد ملت ایران را با هم متحد کند؟ ایشان اگر به عنوان یک فعال سیاسی اصلاح‌طلب کمی با دقت به جامعه نگاه کند متوجه می‌شود که همه مردم ایران کاملا با هم متحد هستند. اگر تفرقه‌ای هم بین آنها وجود داشته باشد اما یک نقطه اشتراک و وحدت دارند و آن هم اینکه امیدی به اصلاحات کشور از طریق اصلاحات کشور ندارند!

از این‌که بگذریم، آقای شکوری‌راد در واکنش به فاجعه اصابت موشک نیروی هوافضای سپاه به هواپیمای مسافربری اوکراینی و حواشی بعد از آن گفته است: «رفتار و مواضع همه‌جانبه نخست‌وزیر کانادا در قبال فاجعه سقوط هواپیمای مسافربری بسیار تحسین‌برانگیز است؛ نمونه‌ای کامل از روشن‌بینی، وظیفه‌شناسی و کارآمدی. خانم بهاره آروین، عضو دردمند شورای شهر تهران به جای استعفا، پیشنهاد بدهد خیابانی در تهران به نام «جاستین ترودو» نامگذاری شود.»

اینکه شورای اصلاح‌طلب شهر تهران در این چند سال فقط اسم خیابان‌ها را عوض کرده در آن شکی نیست و اتفاقا ایشان تیکه بزرگی به خانم آروین و شورای شهر انداخته. اما من می‌خواهم به جای تیکه، یک متلک شفاف به ایشان بیندازم و آن، اینکه باز خوب است که این خانم اسم چهارتا عوض کرده‌اند، جنابعالی به عنوان رییس یک حزب اصلاح‌طلب کدام قسمت از کشور را اصلاح کرده‌اید؟

ثانیا یک جوری می‌گویید که گویی خانم آروین و بقیه اعضای اصلاح‌طلب شورای شهر را حسین شریعمتداری به شورای شهر فرستاده!

جناب شکوری‌راد! میان این همه جوالدوزی که به دیگران می‌زنید یک سوزن ته‌گرد هم به خودتان فرو کنید شاید باد غروری که بابت خدمات نکرده‌تان به کشور در خود دارید خالی شود.

 

به کانال صدای مردم در تلگرام بپیوندید
@sedayemardomdotn

Print Friendly, PDF & Email
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا