ورزشی

اعتصاب و اعتراض بازیکنان تیم های استقلال و پرسپولیس

در حالیکه بازیکنان پرسپولیس دست به اعتصاب زده و مدتی در تمرین حاضر نشدند ؛ سرمربی استقلال نیز نسبت به عدم پرداخت مزد و مزایای بازیکنان و شرایط مالی حاکم بر این باشگاه به تندی اعتراض کرد.

اعتصاب بازیکنان پرسپولیس

به گزارش ایسنا، تمرین صبح یک‌شنبه تیم پرسپولیس در زمین تمرین پژوهشگاه صنعت نفت به علت اعتصاب بازیکنان پرسپولیس با ۲۵ دقیقه تاخیر برگزار شد.ماجرا از این قرار بود که بازیکنان پرسپولیس به علت مطالبات معوقه‌ای که از باشگاه داشتند حاضر به تمرین کردن، نبودند و در رختکن تیم نشستند اما با وساطت یحیی گل‌محمدی، سرمربی این تیم،‌ تمرین با تاخیر ۲۵ دقیقه‌ای برگزار شد.گل محمدی به بازیکنان در پیش بودن داربی پایتخت را گوشزد کرد و قول داد که شخصا پیگیر مطالبات‌شان خواهد شد.

اعتراض سرمربی استقلال

به گزارش ایسنا،روز جمعه فرهاد مجیدی در نشست خبری پیش از بازی استقلال با نفت مسجد سلیمان به تندی از شرایط مالی حاکم بر باشگاه استقلال انتقاد کرد. او از این گفت که شیخ دیاباته، مهاجم اثرگذار و موفق تیمش دو ماه است حقوق نگرفته و نباید شرایط طوری شود که او هم مثل استراماچونی قراردادش را فسخ کند و بعد کل کشور دنبال بازگرداندن وی بروند!…همچنین روزبه چشمی، بازیکن تیم فوتبال استقلال بعد از پیروزی این تیم برابر نفت مسجد سلیمان درباره وضعیت مالی استقلال هم توضیح داد: پول امسال را همه تا سقف ۴۰ درصد دریافت کرده‌اند.

 

به کانال صدای مردم در تلگرام بپیوندید
@sedayemardomdotn

 

 

 

Print Friendly, PDF & Email
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا