ورزشی

مهاجرت ورزشکاران یک بحران سیاسی و اجتماعی است!

در حالیکه نارضایتی ورزشکاران و مربیان در همه رشته ها تشدید شده و شاهد گسترش اعتراض ها در میادین ورزشی هستیم؛ وزارت ورزش کوچک ترین اقدامی در جهت رسیدگی به مطالبه های ورزشکاران انجام نمی دهد.

سیما و سرشت واپسگرای نظام و حیات فرهنگی – ورزشی کشور

به گزارش خبرگزاری مهر، “مسعود سلطانی فر به مذاکرات اخیر خود با مقامات کمیته بین‌المللی المپیک در لوزان سوئیس اشاره کرد و گفت: در این دیدارها مواضع و ملاحظات خود را به صورت صریح و روشن بیان کردیم.
وی به موضوع مهاجرت تعدادی از ورزشکاران کشور اشاره کرد و گفت: اینها فرزندان مردم، ایران و نظام هستند و ما در قبال این موضوع به هیچ عنوان بی‌تفاوت نیستیم. معتقدیم با روش منطقی و غیر احساسی باید با ورزشکاران، پیشکسوتان و جوانان آینده ورزش کشور ارتباط برقرار کنیم و شنونده نیازهای آنان باشیم.سلطانی فر به اظهارات این ورزشکاران بعد از مهاجرتشان اشاره کرد و گفت: معتقدم ما باید درها را باز بگذاریم و اجازه دهیم هر زمان که بخواهند قهرمانان کشورمان به میهن بازگردند.وزیر ورزش تاکید کرد: بیشتر این ورزشکاران مشکلات شخصی از جمله مشکلات با ریاست فدراسیون، مربی و یا مشکلات دیگر شخصی داشتند بنابراین نباید به این موضوع به عنوان بحران سیاسی و اجتماعی نگاه کنیم”.

 

به کانال صدای مردم در تلگرام بپیوندید
@sedayemardomdotn

 

Print Friendly, PDF & Email
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا