گوناگون

واکنش جنتی پسر به ردصلاحیت‌ها از سوی پدر

اکنون باید گفت یا شورای نگهبان در تشخیص خود دچار اشتباه بوده و التزام عملی آنان به اسلام و اعتقاد آنان به جمهوری اسلامی را تأیید کرده‌اند که این روال همچنان ادامه دارد و یا اینکه خاصیت کرسی‌های مجلس شورای اسلامی به گونه‌ای است که آنان صلاحیت خود را از دست داده‌اند!

همدلی – علی جنتی، پسر آیت‌الله احمد جنتی، دبیر شورای نگهبان در واکنش به رد صلاحیت‌های گسترده نمایندگان کنونی مجلس شورای اسلامی برای حضور در انتخابات یازدهمین دوره انتخابات پارلمانی در پست اینستاگرامی خود واکنش نشان داد.

مشاور سرپرست نهاد ریاست جمهوری که پیش‌تر وزیر فرهنگ و ارشاد دولت روحانی بود، در واکنش به رد صلاحیت‌های گسترده نمایندگان مجلس در پست اینستاگرامی خود نوشت: حدود یک سوم نمایندگان کنونی مجلس شورای اسلامی رد صلاحیت شده اند.

اکنون باید گفت یا شورای نگهبان در تشخیص خود دچار اشتباه بوده و التزام عملی آنان به اسلام و اعتقاد آنان به جمهوری اسلامی را تأیید کرده‌اند که این روال همچنان ادامه دارد و یا اینکه خاصیت کرسی‌های مجلس شورای اسلامی به گونه‌ای است که آنان صلاحیت خود را از دست داده‌اند! به هر حال در این روند و ساختار باید تجدید نظر شود.

 

به کانال صدای مردم در تلگرام بپیوندید
@sedayemardomdotnet

Print Friendly, PDF & Email
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا