گوناگون

نمایش انتخابات؛ باندهای اصولگر به جان هم افتادند

جدال اصولگرایان و جبهه پایداری دو هفته مانده به انتخابات مهندسی  شده مجلس «ولایی» بالا گرفته است. هفته گذشته لیست ۹۰ نفره شورای ائتلاف در تهران منتشر شد، دو روز بعد نیز لیست ۶۰ نفره جبهه پایداری اعلام شد و حالا میان‌دارن دو طیف این جریان با نامه پرانی‌های تند از خجالت یکدیگر درآمدند…

سایت فرارو نوشت: حدادعادل جبهه پایداری را عامل عدم وحدت معرفی می‌کند. او پس از جدال‌های پشت‌پرده، مشکل قدیمی با پایداری‌ها را علنی کرد و در نامه‌ای اعلام کرد شورای ائتلاف به هیچ وجه حاضر تن به سهم‌خواهی و سهم‌دهی نخواهد کرد. و حالا مرتضی آقا تهرانی در پاسخی تند به نامه حدادعادل، او و شورای ائلاف را متهم به عدم انصاف و بی‌تقوایی می‌کند.

آقا تهرانی، دبیرکل جبهه پایداری انقلاب اسلامی در پاسخ به نامه شب گذشته غلامعلی حدادعادل رییس شورای ائتلاف انقلاب اسلامی نوشت: برادر حداد عادل عزیز! آیا مجبور کردن نامزد‌های مشترک به انتخاب یکی از دو فهرست، کاری بر مبنای وحدت‌گرایی و انصاف و تقواست؟!

وی نوشت: ما در طول این مدت به مراحل بسیار امیدوارکننده‌ای دست یافته بودیم و در آستانه رسیدن به مرحله چهارم فهرست واحد قرار داشتیم که به ناگاه یک جانبه همه چیز به هم خورد و به هم ریخت.

گفتنی است فائزه رفسنجانی چند ماه پیش گفته بود اصلاح‎طلبان و اصولگرایان اراده و توان اداره کشور را ندارند.. آنها تربیت شده همین نظام‌اند و قابل تغییر نیستند.

دختر هاشمی رفسنجانی در مصاحبه با روزنامه «آرمان ملی» با بیان اینکه رای دادن به اصلاح‌طلبان هم مشکلی را حل نمی‌کند و حضور در انتخابات تایید همین روند است، گفت اصلاح‌طلبان مانند اصولگرایان نقش منفی دارند و مدیریت‌ آنها بیشتر باندی و جناحی و خانوادگی است. وی تاکید کرد که اینها تغییرناپذیرند و نباید آنها را دوباره آزمود.

به کانال صدای مردم در تلگرام بپیوندید
@sedayemardomdotn

 

Print Friendly, PDF & Email
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا