گوناگون

نگرانی برای نظام؛ مجید انصاری گفت خاتمی از من خواست کنار نروم و جدی در صحنه انتخابات بمانم

مجید انصاری گفت: آقای خاتمی از من خواست که کنار نروم و جدی در صحنه انتخابات بمانم. رها کردن مردم موجب فراموشی اصلاحات و باز کردن پای جریان برانداز می شود. نتیجه انتخابات هرچه باشد باید انسجام و ارتباط تشکیلاتی خود را حفظ کنیم.

مستقل؛ مجید انصاری، درباره چرایی حضور اصلاح‌طلبان در انتخابات با وجود همه مشکلات، گفت: مجموعه جریان اصلاحات از ماه‌ها قبل، جلسات مشورتی با آقای خاتمی داشت. مرتب درباره انتخابات بحث شد و تصمیم‌گیری نهایی این بود که همه کسانی که احساس می کنند در مجلس موثر هستند، ثبت نام کنند و حتی لیستی از شخصیت های مهم هم تهیه شد ولی متاسفانه جمع زیادی از آنها ثبت نام نکردند که مورد گلایه آقای خاتمی هم بود.

وی ادامه داد: من با وجود اینکه احساس می‌کردم حضورم ضرورت ندارد ولی به توصیه بزرگان اصلاحات احترام گذاشته و ثبت نام کردم اما شجاعت و صداقت و صراحت برخی نمایندگان از جمله علی مطهری موجب ردصلاحیت آنها شد. در مجموع در شورای عالی اصلاح‌طلبان تصمیم گرفته شد هر حزبی که مایل است، لیست بدهد.

اهم اظهارات وی را در ادامه به نقل از خبرگزاری ها بخوانید؛

* امروز با عزاداری مشکل حل نمی‌شود، جامعه مشکلات اقتصادی و معیشتی دارد و از سوی رسانه‌های ضدانقلاب هم یاس پمپاژ می‌شود. در این شرایط نقش احزاب و رسانه‌های اصلاح طلب ایجاد امید است یا دمیدن در فضای یاس؟ رها کردن مردم در این مقطع درست نیست و اصلاح طلبان بر فضای یاس آلود اضافه نکنند. سکوت علاج کار نیست.

آقای خاتمی از من خواست که کنار نروم و جدی در صحنه انتخابات بمانم. رها کردن مردم موجب فراموشی اصلاحات و باز کردن پای جریان برانداز می شود. نتیجه انتخابات هرچه باشد باید انسجام و ارتباط تشکیلاتی خود را حفظ کنیم.

* خروج مجلس از انفعال، استفاده درست قوه مقننه از ابزارهای نظارتی خود، بازگرداندن مجلس به ریل اصلی خود ایجاد آرامش در روابط خارجی و تنش‌زدایی با همسایگان از برنامه‌های اصلاح طلبان در مجلس یازدهم است. ما با هیچ جناحی در مجلس دعوا نداریم و برنام‌های خوبی داریم که اکثریت را در مجلس می‌توانیم با خمود همراه کنیم.

 

به کانال صدای مردم در تلگرام بپیوندید
@sedayemardomdotn

Print Friendly, PDF & Email
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا