ورزشی

اعتراض ورزشکاران کشور؛ باید تا مهار ویروس کرونا مسابقات لغو شود!

سرمربی تیم والیبال شهداب یزد : مربیان، ورزشکاران و مسئولان برگزار کننده هم انسان هستند و باید تا مهار ویروس کرونا مسابقات لغو شود.

مسابقات ورشی را لغو کنید!

عباسعلی میر حسینی در گفتگو با خبرنگار مهر درباره شکست تیمش مقابل تیم شهرداری ارومیه گفت: مسابقات بدون حضور تماشاگران برگزار شد زمانی که هوادار در سالن حضور نداشته باشد والیبال بی روح و بدون شور، هیجان و طراوت خواهد بود. عدم حضور هوادار در سالن بسیار مهم است. بازی روز گذشته را خوب آغاز نکردیم، شهرداری ارومیه بازی سالم و ساده‌ای را انجام داد و توانست به خوبی این بازی را اداره کند. شروع خوبی نداشتیم و در ادامه نتوانستیم به بازی بازگردیم.وی در ادامه تاکید کرد: اگر قرار است تمام مسابقات بدون حضور تماشاگر برگزار شود مسابقات را لغو کنند بهتر است چرا که به هر حال ورزشکاران، مسئولان برگزارکننده مسابقات و مربیان نیز در معرض خطر هستند اگر یک نفر به این ویروس مبتلا باشد به بقیه نیز انتقال خواهد داد. اگر قرار است رقابت‌ها را بدون تماشاگر برگزار کنند بهتر است که این مسابقات لغو و به زمان دیگری موکول شود. زمانی که بتوان ویروس را مهار کرد.

این که بخواهند بازی‌ها را بدون تماشاگر برگزار کنند اما بازیکنان و مربیان در سالن حضور داشته باشند کار قشنگی نیست… میرحسینی درباره حضور در این جلسه گفت: با توجه به اینکه حضور در مکان‌های پر ازدحام مناسب نیست از طرف باشگاه شهرداری یزد محمد صادق شعبان خمسه که در تهران حضور دارد در این جلسه حاضر خواهد شد.میرحسینی در پایان گفت: باید با توجه به دستور و قانون وزارت بهداشت که می‌تواند به روند ادامه درمان و پیشگیری از ویروس کرونا کمک کند گوش دهیم. اگر قرار بر این است رقابت‌ها بدون هوادار برگزار شود بهتر است که مسابقات لغو شود ما با این تصمیم گیری مخالف هستیم به هر حال بازیکنان، کادر فنی و برگزار کنندگان مسابقات جزئی از انسان‌ها هستند.

چرا تردد در مجموعه ورزشی انقلاب ممنوع نمی‌شود؟

به گزارش خبرنگار مهر، درحالی که مسئولان کمیته ملی المپیک روز یکشنبه فعالیت‌های آکادمی ملی المپیک را متوقف کردند اما هنوز تردد در مجموعه ورزشی انقلاب ادامه دارد و بخش‌های مختلف ورزشی این مجموعه فعال است.مسئولان مجموعه ورزشی انقلاب باید فعالیت‌های باشگاه‌های مختلف و استخرهای این مجموعه را تعطیل اعلام کنند چرا که خبرهای خوبی از این مجموعه به گوش نمی‌رسد و گفته می‌شود صبح امروز دوشنبه یک مورد مشکوک بتلاء به ویروس کرونا در یکی از این باشگاه‌ها گزارش شده است.البته از آنجایی که بخش‌های مختلف مجموعه ورزشی در اختیار بخش خصوصی است به نظر می‌رسد مدیران این باشگاه‌ها برای درآمدزایی بیشتر حاضر به تعطیل کردن باشگاه و یا استخر خود نیستند.طبیعی است که ادامه این روند و شیوع ویروس کرونا می‌تواند بازی با جان مردم باشد و مسئولان رده بالای مجموعه و وزارت ورزش باید قبل از حادشدن ماجرا فعالیت‌های ورزشی در مجموعه انقلاب را تعطیل اعلام کنند.

 

به کانال صدای مردم در تلگرام بپیوندید
@sedayemardomdotn

Print Friendly, PDF & Email
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا